Wieszak na biżuterię

Nie masz miejsca na biżuterię? Co roku zastanawiasz się w jakim miejscu wyglądałaby najlepiej? A może chcesz ją wyeksponować, ale niekoniecznie na sobie? Znalazłam świetne rozwiązanie tego problemu! A jest nim stojak na biżuterię inaczej także znany jest pod nazwą wieszak na biżuterię. Ciekawy, wiele mieści i dostępny praktycznie dla każdego. Zerknij sama, zapraszam!

stojak na biżuterię

Stojak na biżuterię

Jeśli macie dostęp do Internetu wystarczy wpisać w wyszukiwarkę: „stojak na biżuterię” lub „drzewko na biżuterię„. Nie minie chwila i każdy znajdzie odpowiednie dla siebie miejsce na te drobiazgi.
Stojak na biżuterię może być również wspaniałym prezentem na święta, mikołajki, urodziny, imieniny czy inne tego typu okazje. Każda kobieta będzie zadowolona z takiego prezentu. Więc jeśli nie wiecie co kupić koleżance, dziewczynie, przyjaciółce, mamie, babci czy też żonie, i macie jeszcze chwilę na zakup to pomysł już jest gotowy.

stojak na biżuterie

stojak na biżuterie

wieszak na biżuterię

stojak na biżuterie

Stojak na biżuterię – cena

Stojak na biżuterię to koszt około 20-50zł. Zależy co, kto lubi i komu, co się podoba. Uważam, że ten wydatek nie jest duży, a ten gadżet jest praktyczny i sprawia, że masz porządek w biżuterii. Ja z chęcią kupiłabym sobie jeszcze jeden!

Biżuteria na wieszaku

Swój stojak dostałam niedawno i jestem bardzo z niego zadowolona. Niestety brakuje mi tutaj odrębnej przestrzeni na pierścionki i przywieszki. Dlatego na jednym łańcuszku wieszam kilka przywieszek, a pierścionki kładę w miejscu przeznaczonym na bransoletki. Stojak niestety nie pomieścił mojej całej kolekcji biżuterii, ale i tak jestem z niego bardzo zadowolona. Oto on:

wieszak na biżuterię

stojak na biżuterie

stojak na biżuterie

stojak na biżuterie

stojak na biżuterie

stojak na biżuterie

stojak na biżuterie

Wieszaki na biżuterię

A oto inne propozycje drzewek na biżuterię, które dostępne są w internecie. Podobne możesz kupić tutaj: stojak na biżuterię lub tu: drzewko na biżuterię.

drzewko na biżuterię drzewko na biżuterię drzewko na biżuterię drzewko na biżuterię drzewko na biżuterię

Stojak na biżuterię DIY

Takie drzewko na biżuterię można również zrobić samemu. Wpisz w swoją wyszukiwarkę: „stojak na biżuterię DIY„. Razem z kliknięciem „enter” wyświetla Ci się milion pomysłów na Twoje własne drzewko. Powodzenia! 🙂
Oto przykłady takich wieszaków na biżuterię:

DIY stojak na biżuterię

DIY stojak na biżuterię

DIY stojak na biżuterięDrzewko na biżuterię

Mimo, iż zmieściłam tutaj wiele pięknych drzewek na biżuterię i nie tylko, to mój stojak podoba mi się najbardziej. Myślę też nad zakupem lub zrobieniem kolejnego, bo moja pozostała biżuteria nadal jest w nieładzie. Zobaczymy co z tego wyjdzie. A może Wy macie jakieś inne pomysły na ulokowanie biżuterii?