Manicure z Wibo

Ostatnio wybrałam się do Rossmanna i szafa Wibo przykuła mój wzrok. Oczywiście dałam się skusić małym zakupom. Wybrałam matowy lakier Chic Matte oraz nowość – lakier imitujący wygląd skóry Leather Nail Polish, który pojawi się w kolejnym poście.

lakier do paznokci Wibo

Matowy lakier z Wibo

Dzisiaj postanowiłam przedstawić Ci lakier matowy nr 36, żeby nie było za nudno dodałam koraliki. Oczywiście jako bazy użyłam standardowo – Sally Hansen Complete Care, z którą się nie rozstaję. Jeśli chodzi o matowy lakier Chic Matte to wystarczy stanowczo jedna warstwa. Dwie wyglądają nieładnie i strasznie długo schną.

Koraliki na paznokciach

Kupiłam je na allegro za jedyne 3.50 zł, oczywiście nie wliczając przesyłki. Aplikowałam je za pomocą pincety – co nie należało do najprostszych czynności. Niestety rozczarowały mnie… ale o tym za chwilę.

 

 

 

Wspomniane wyżej koraliki, mimo solidnej aplikacji, zaczęły się zdzierać już po pierwszym dniu. Co bardzo mnie rozczarowało. Więcej ich nie kupię. Jeśli chodzi o matowy lakier to jeszcze nie zauważyłam odpryśnięć ani innych tego typu skaz. Myślę, że skuszę się jeszcze na inne matowe kolorki z Wibo.

 

Używałyście kiedyś matowych odcieni z Wibo? A może jakieś inne tego typu lakiery polecacie?
Inne moje manicure’owe propozycje znajdziesz w tej kategorii: paznokcie.