stylizacje

Stylizacja na rozpoczęcie roku

Dzisiaj przedstawiam kolejną, już drugą stylizację w moim wykonaniu. Idealną nie tylko na rozpoczęcie roku szkolnego czy akademickiego. Stylizacja nada się również na eleganckie wyjście do pracy, kina czy na randkę. Zapraszam Cię więc serdecznie na wpis pod tytułem: stylizacja na rozpoczęcie roku akademickiego.

Pozostałe moje wpisy zawierające odrobinę mojego stylu znajdziesz w zakładce: stylizacje.

elegancka koszula

Elegancka koszula

Dziś gwiazdą jest koszula z MyElphi. Dobrałam do niej granatowe spodnie ze złotymi akcentami oraz czarne, klasyczne szpilki. Cała stylizacja jest dość elegancka, powiedziałabym, że nawet galowa. Takie połączenie nadaje się również na rozmowę kwalifikacyjną, biznesowe spotkanie czy tak jak napisałam w tytule, na rozpoczęcie roku akademickiego.

Dodatki do stylizacji

Do wspomnianej wyżej koszuli dobrałam granatowy dół oraz czarne, wysokie szpilki. Jeśli chodzi o dodatki to oczywiście postawiłam na złoto. Akcenty w kolorze złota zawsze przykuwały moją uwagę i bardzo mi się podobały.
Co do torebki to jest to typowa mała czarna – wyjątkowa jednak jest w niej faktura, ponieważ przód torebki jest pikowany. Pasek torby jest również ciekawie wykonany, ponieważ jest on przeplatanką czarnego materiału ze złotym łańcuchem.

Wykonanie takich paznokci jakie widzisz przy tej stylizacji, pokazywałam krok po kroku tutaj: manicure z kawiorem.

elegancka koszula

 

elegancka koszula

 

elegancka koszula

 

elegancka koszula

 

elegancka koszula

 

elegancka koszula

 

elegancka koszula

 

elegancka koszula
shirt – myelphi (dostępność wraz z ceną)
leggins – no name
shoes – deichmann
bag – tally weijl
bracelet – accessorize
elegancka koszula