wibo imitacja skóry lakier

Lakier imitujący wygląd skóry Wibo

Dzisiaj przedstawię Wam (tak jak obiecałam w poprzednim wpisie: Wibo lakier matowy) kolejną nowość z Wibo czyli lakier imitujący wygląd skóry w kolorze czarnym Leather Nail Polish. Wibo imitacja skóry bardzo mnie zaciekawił. Zapraszam na recenzję.
Pozostałe moje zdobienia znajdziesz w kategorii: paznokcie.

Manicure imitujący wygląd skóry

Oczywiście od bazy, w innym przypadku płytki paznokci zafarbowałyby czego bardzo nie lubię. Standardowo jako bazy użyłam Sally Hansen Complete Care.

 

Czarny lakier imitujący wygląd skóry

Lakier ma konsystencję dość rzadką, ale dwie warstwy wystarczą na zadowalające pokrycie płytki paznokcia. Jeśli chodzi o sam „skórzany” efekt to lakier mnie nie zachwycił, wygląda jak zwykły piaskowy lub jakby lakier odgniótł się w czasie snu. Buteleczkę, tak jak w przypadku matowego lakieru Wbio, o którym pisałam tu: Wibo lakier matowy – ma on bardzo fajną, od razu przykuwa wzrok. Pędzelek jest typowy i wygodnie maluje nim się paznokcie. Jeśli chodzi o trwałość to już po trzecim dniu zauważyłam pierwsze odpryski. Oczywiście lakier jest ciekawy i zawsze to coś innego, oryginalnego, ale jak wspomniałam wcześniej – zachwycona nim nie jestem.

 

 

 

A Wam jak się on podoba? Miałyście okazję używać już tej nowości z Wibo?
Pozostałe moje zdobienia znajdziesz w kategorii: paznokcie.