lakier do ust wibo

Lakier do ust Wibo

Jak można było zauważyć w jednym z ostatnich postów, o moich zakupowych nowościach: Haul wrześień, pojawił się między innymi lakier do ust z Wibo. Czy jestem z nich zadowolona? Czy spełniły moje oczekiwania? Poniższa recenzja odpowie Ci na te i inne pytania. 🙂 

Lakier do ust WIBO

Producent zapewnia, że lakiery utrzymują się aż do ośmiu godzin! Pisze także, o cudownym zapachu i smaku tych produktów. Podobno mają one jeszcze nawilżać usta. Czy tak faktycznie jest? Czy to prawda? Zaraz poznasz odpowiedź.

Lip lacquer – rock with me Wibo

Lakiery od razu przykuły mój wzrok swoim niesamowitym design’em. W szafie Wibo były trzy kolorki do wyboru, ja jednak zdecydowałam się na nr 1 i nr 2. Po odkręceniu jednego z zakupionych produktów poczułam bajeczną woń. Urzekł mnie ich zapach. Maznęłam pierwszy raz usta, tak naprawdę bardziej z ciekawości jak smakują, niż jak wyglądają. I okazało się, że są przepyszne! Jednak niestety, kiedy już kolejnym razem wstrzymywałam się, żeby nie zjeść tych lakierów, a mieć trwale pomalowane usta, to i tak po kilku godzinach bez jedzenia po prześlicznym kolorze został tylko kontur, który obrysował moje usta. Co nie wyglądało apetycznie. Kolorek tak działa, bo nie zastyga on do końca i czujemy go ciągle na ustach. Lakiery te jednak nie wysuszają ust, a także nie dają uczucia tzw. „ściągnięcia”. Co działa na ich plus. No i pamiętaj, że jeśli chcesz aby lakier ładnie wyglądał na ustach to nie możesz ich pocierać, bo wtedy kolorek zetrze się ze środka. Co jest na pewno ich sporym minusem.

Nr 2

 

 

Nr 1.

 

 

Lakier do ust WIBO – opinia

Mimo wszystko jestem zawiedziona tym produktem. Jednak to jedyna taka maź na usta, która mi smakuje i przy tym pachnie obłędnie. Częste poprawianie kosmetyku nie przeszkadza mi, ale dla niektórych może być uciążliwe. Jednak nie kupię ich więcej, ale będę szukać dalej czegoś co spełni moje wszystkie oczekiwania.

Dostępność: Lakiery do ust znajdziesz w takich sklepach, jak:

  • Rossmann,
  • Natura i inne drogerie z szafą Wibo,
  • sklepy internetowe.

Cena lakieru do ust: 9,69 zł/4 ml

Posiadasz te lakiery do ust z Wibo? Co o nich sądzisz? Jak u Ciebie się sprawdziły? Jestem bardzo ciekawa Twojej opinii!