lakier do paznokci be beauty Biedronka

Lakiery do paznokci od Be Beauty

Z racji tego iż jestem lakieroholiczką to wypatrzyłam w Biedronce lakiery od be beauty, które akurat były w promocji. Stwierdziłam, że nie miałam jeszcze okazji spotkać się z tą firmą, więc jak najszybciej musiałam to zmienić. Zdecydowałam się na dwa odcienie, bordo i niebieski. Czy jestem zadowolona ze swojego wyboru? Czy u mnie sprawdziły się te lakiery? Zaraz wszystko się wyjaśni.

Lakiery od Be Beauty – opinia

Buteleczki są fajnie wykonane. Mają ciekawy i zarazem prosty design. Kolorki na paznokciach też bardzo interesująco się prezentują. Jeśli chodzi o ich krycie to standardowo – dwie warstwy. Trzeba nauczyć się na nich pracować, tak aby szybko rozprowadzić lakier i nie zostawić smug. W tym przypadku lakier dość szybko schnie, więc owszem jest to ciężkie, ale do opanowania.  Co do trwałości lakierów to około 4-5 dni bez odprysków. Co istotne przed aplikacją lakierów Be Beauty należy pamiętać o sporej warstwie bazy – w innym wypadku po zmyciu kolorów płytka zabarwi się na dany odcień.

 

 

 

 

Cena: 4,99 zł/ 9,5 g

 

 

Dostępność: Biedronka

Końcowa opinia lakierów BeBeauty

Osobiście trafiłam na ich promocję i myślę, że 3,99 zł to nie jest majątek, więc można się na nie skusić. Jeszcze co dość istotne to za taką cenę nie można też za dużo wymagać od takiego lakieru – pamiętaj. Uważam, że warto się na nie skusić i sprawdzić je u siebie, szczególnie jeśli są w promocji. Plusy za szybkie schnięcie, cenę i dostępność, ale minus za barwienie płytki. 😉

 

 

 

Tasiemki do zdobień na paznokcie

Na koniec jeszcze wstawiam zdjęcia tasiemek, których użyłam do zdobienia. Myślę, że na ich temat wypowiem się w jednym z przyszłych postów. (edit – post pojawił się tutaj: tasiemki do zdobień paznokci)

 

Miałaś już lakiery BeBeauty? Sprawdziły się u Ciebie? Daj znać w komentarzu!