sleek paletka cieni

Paleta cieni SLEEK

Ostatnio wiele zastanawiałam się nad kupnem paletki cieni. Na początku nie miałam pojęcia, którą wybrać. W końcu skupiłam się na jednej marce, głównie przyjrzałam się firmie Sleek. Dużo naczytałam się o ich paletkach cieni zanim w ogóle zdecydowałam się na kupno którejś. Paleta cieni sleek naprawdę skupiła całą moją uwagę.
Głównie były to pozytywne opinie, że cienie są trwałe, że się nie osypują, a przy tym mają dobrą pigmentacje – czyli same ochy i achy. No ale ok, firmę już znalazłam, tylko że jaki teraz wybrać rodzaj cieni. Pomyślałam więc, że poszukam czegoś co pasowałoby mi na zwykłego dzienniaczka – czyli makijaż, który będę wykonywać na co dzień – ale także coś na wieczór. Pomyślałam, że jak zwykle mam wygórowane oczekiwania i nie znajdę nic odpowiedniego. Na szczęście się myliłam i paletka Au Naturel spełniła te wszystkie moje 'zachcianki’.

 

 

Paleta Sleek Au Naturel

Paltka zawiera 12 cieni, pochodzi ona z kolekcji Nude – znajdują się w niej zarówno jasne jak i ciemniejsze odcienie. W Au Naturel mamy osiem cieni matowych i cztery perłowe/metaliczne. Są one umieszczone w czarnym pudełeczku/kasetce – dość małej. Przyznam, że zaskoczyła mnie jej wielkość, kiedy ją po raz pierwszy zobaczyłam. Spodziewałam się, że będzie ona większa, ale spokojnie nie jest to w żadnym wypadku jej wada. Właśnie dzięki temu paletka jest wygodniejsza w użytkowaniu i doskonale się sprawdza. W środku kasetki z cieniami znajdziemy również dwustronny aplikator (tzw. pacynkę) i lusterko. Szczerze powiedziawszy, aplikator jak dla mnie jest tu zbędny. Owszem wypróbowałam go raz czy dwa, ale nie jest on w moim typie – albo po prostu pędzelki skradły mi serce.

 

 

 

Cienie w Au Naturel

Ciemne cienie tej paletki są genialne do makijaży typu glamour czy też smokey. Jaśniejsze zaś, choć mają gorszą pigmentację, to nadają się idealnie do rozjaśniania innych cieni i matowania łuku brwiowego. Myślę, że pasują one do każdego typu urody i każdej karnacji. Ja osobiście jestem nimi zachwycona.

 

 

 

Cena palety Sleek: 

  • ok. 36 zł

 

 

Dostępność palety Sleek: 

  • allegro,
  • drogerie, sklepy internetowe.

W sumie to nadal się zastanawiam czemu nie ma tych paletek cieni w drogeriach – Rossmannie czy Naturze…

Masz/miałaś już jakąś paletkę Sleek’a? Zamierzasz ją nabyć w najbliższym czasie? Jeśli masz to, która z nich skradła Ci serce? Jestem bardzo ciekawa Twojej opinii!