stemplowanie paznokci

Glam rock na paznokciach

Glam rock jest to styl nawiązujący do lat 80-tych. Czyli pełen przepychu i nonszalancji, a jednocześnie glamour. Glam rock ma swój urok, łączy w sobie elegancję z rockową awangardą. Jest to także połączenie nutki subtelnego romantyzmu z drapieżnością.
Dzisiaj mam zamiar pokazać właśnie glam rock, ale na paznokciach.
płytka do stemplowania paznokci

Ozdoby do paznokci

Do wykonania tej stylizacji użyłam Sally Hansen Complete Care 4 w 1 jako bazy, następnie czarnego lakieru z imitacją skóry – Wibo Leather, o którym pisałam już tutaj: Efekt skóry na paznokciach. Serdeczny palec pomalowałam czerwonym lakierem z Be Beauty, o którym możesz przeczytać tu: Lakiery z Biedronki od Be Beauty. Jeśli chodzi o ozdoby do paznokci to użyłam czerwonych gwiazdek zakupionych na allegro oraz płytki do stempli. Do wykończenia użyłam top’u – Sally Hansen Mega Shine.

stempelki na paznokciach
ozdoby paznokcie

Zdobienie paznokci krok po kroku

ozdoby na paznokcie gwiazdki Po pomalowaniu i wyschnięciu lakieru, przyklej na płytkę ozdoby do paznokci w kształcie gwiazdek. Zrób to przy pomocy kleju do tipsów.
stemple paznokcie
Teraz przy użyciu wybranej płytki do stempli wykonaj czarne stempelki na serdecznym palcu. Jeśli jest to Twoje pierwsze podejście do stempli to powinien pomóc Ci ten post: Jak wykonać stemple na paznokciach?
bebeauty lakier z biedronki
Jeśli jesteś pewna, że lakier wysechł to pomaluj paznokcie top’em i gotowe.

Manicure w rockowej odsłonie

Zdobienie jest bardzo proste do wykonania. Wystarczy chwila czasu i gotowe. Moim zdaniem ten manicure jest subtelny, ale z pazurem. Daj znać w komentarzu, jak Tobie się podoba i z czym kojarzy Ci się to zdobienie paznokci.

glam rock manicure
efekt skóry na paznokciach
rockowe manicure
rockowe paznokcie