konkurs lashvolution

LashVolution – serum pobudzające wzrost rzęs

Miesiąc temu zaczęłam stosować serum pobudzające wzrost rzęs od LashVolution. Czy po tak krótkim okresie czasu widać jakiekolwiek zmiany? Czy rzęsy stały się bardziej podkręcone lub grubsze? A może urosły o kilka centymetrów? W dalszej części wpisu znajdziesz odpowiedź na te i inne pytania. Jeśli jednak nic nie wiesz o tym serum i czytasz o nim pierwszy raz to odsyłam Cię do wprowadzającego wpisu na jego temat, tutaj: LashVolution.
lashvolution serum
 

Serum pobudzające wzrost rzęs – opinia

Szczerze powiedziawszy byłam przekonana, że serum będzie podrażniać moją bardzo wrażliwą skórę wokół oczu, a ich szczypanie nie pozwoli mi na jego dalszą aplikację. Na szczęście nic takiego nie miało miejsca i komfortowo mogłam korzystać z odżywki.
Kolejnym plusem produktu jest to, że demakijaż oczu nie jest już dla mnie problemem. Na pewno sama z własnego doświadczenia wiesz o co mi chodzi. Te co najmniej dwie rzęski, które wypadają Ci podczas demakijażu sprawiają, że coraz bardziej się go obawiasz? Uwierz mi, miałam dokładnie to samo! Ale po miesięcznej kuracji odżywką mogę przyznać, że rzęski nie wypadają. Od teraz mogę komfortowo zmywać makijaż, ciesząc się przy tym pięknymi rzęsami.
Ostatnim i moim zdaniem największym plusem produktu jest to, że moje rzęsy stały się bardziej podkręcone. Zawsze marzyłam o pięknie wywiniętych rzęsach, ale niestety nigdy nie mogłam uzyskać zadowalającego efektu. Teraz jestem bardzo zadowolona, a moje rzęsy są niczym piękny wachlarz – szczególnie podkreślone tuszem do rzęs.
Jedyny minus, który udało mi się znaleźć to opakowanie produktu. W życiu lubię wiedzieć na czym stoję, a jeśli chodzi o kosmetyki to lubię wiedzieć ile ich już wykorzystałam. Tutaj niestety nie mam takiej możliwości. Kontrolowanie pozostałej ilości serum jest niemożliwe. Przez białe opakowanie nic nie widać, więc nie mam pojęcia ile zostało mi jeszcze produktu. Czy może nakładam odżywkę zbyt obficie? A może jednak kładę jej za mało? Wiem, że producent pisze wyraźnie, że 3 ml serum (czyli jedno opakowanie) starczy na całą czteromiesięczną kurację. Jednak ja wolę wiedzieć, ile jeszcze pozostało mi danego kosmetyku.
aplikacja LashVolution
 

LashVolution – czy to działa?

Jeśli chodzi o długość rzęs to jest zauważalna lekka zmiana, z której jak najbardziej jestem zadowolona. Jednak to dopiero początek kuracji i nie mogę doczekać się jak będą one wyglądać po całkowitym, czteromiesięcznym stosowaniu serum. Na poniższych zdjęciach zobaczysz efekty miesięcznej kuracji z LashVolution.
Lewe oko:
rezultaty lashvolution
efekty lashvolution
efekty lashvolution
Prawe oko:
efekty stosowania lashvolution
efekty stosowania lashvolution
efekty stosowania lashvolution
Mam nadzieję, że po całkowitej kuracji, serum zaskoczy mnie jeszcze bardziej i przerośnie to moje oczekiwania. Na dzień dzisiejszy jestem zadowolona z rezultatów i uważam, że za taką cenę możesz wypróbować ten produkt i Ty, a nie będziesz żałować. Serum do kupienia tutaj: LashVolution.
Wyniki konkursu
Serum pobudzające wzrost rzęs LashVolution
o wartości 79 zł wygrywa:


Serdecznie gratuluję i czekam na kontakt.
W razie braku zgłoszenia się zwycięzcy w ciągu trzech dni wybiorę kolejną osobę.

Dziękuję bardzo za wszystkie zgłoszenia. W przyszłym tygodniu rusza nowy konkurs.


Wpis powstał we współpracy z marką LashVolution.