concept store od projektantów pabianice

Concept Store od projektantów

Niedawno miałam przyjemność uczestniczyć w otwarciu nowego sklepu typu Concept Store w Pabianicach. Jego siedziba to polfabryczny budynek – dawna przędzalnia, która umiejscowiona jest w samym sercu miasta.

W sklepie na niemalże 200 metrach kwadratowych można zapoznać się z asortymentem od wspaniałych, polskich projektantów. Szeroki wachlarz produktów na pewno pozwoli każdemu na satysfakcjonujące zakupy. Warto dodać, że jest on największym sklepem tego typu w województwie łódzkim.

concept store pabianice

concept store pabianice concept store pabianice concept store pabianice concept store pabianice concept store pabianice concept store pabianice concept store pabianice

Concept Store od projektantów – Pabianice

Siedziba sklepu znajduje się przy głównej ulicy miasta, także szyld widać już z daleka i nie da się nie trafić czy pobłądzić. Mimo to w dniu otwarcia, tj. 10. września, dodatkowo uwagę przykuwał DJ, który wzbudzał zainteresowanie wszystkich przechodniów stylową muzyką.
Tego dnia w Concept Store można było zapoznać się z wyjątkową odzieżą, akcesoriami i kosmetykami wytworzonymi w całości w Polsce, prezentowanymi przez samych projektantów i twórców. Można było porozmawiać z autorami kolekcji i dowiedzieć się wszystkiego o danej marce czy konkretnym produkcie. Projektanci odpowiadali na każde pytanie i wyczerpywali temat w stu procentach. Mnie niestety ograniczały ramy czasowe i nie udało mi się porozmawiać ze wszystkimi twórcami. Organizatorzy nie zapomnieli również o dobrym jedzeniu, które zapewniła firma Schudnij ze smakiem. Wykwintnie wyglądające i jeszcze lepiej smakujące przekąski wpasowały się idealnie w całość wydarzenia.
concept store od projektantów pabianice concept store od projektantów pabianice concept store od projektantów pabianice concept store od projektantów pabianiceconcept store od projektantów pabianice concept store od projektantów pabianice concept store od projektantów pabianice
concept store od projektantów pabianice

Concept Store od projektantów 

W Concept Store znajdziesz produkty takich marek jak: Agi Jensen Design; Kędziorek; Magda Hasiak; La Folie; odzież z organicznej bawełny firmy bynamesakke; torby Mili-tu; bielizne wykonaną ręcznie marki Senveniu, biżuterie Issi czy organiczne kosmetyki Alba 1913 i wiele, wiele innych. W sklepie można również kupić unikalne projekty, w których widziane są celebrytki czy modelki. Przykładowo – czerwone buty noszone przez Natalię Siwiec dostępne są w bardzo atrakcyjnej cenie.

concept store od projektantów pabianice

concept store od projektantów pabianice concept store od projektantów pabianice concept store od projektantów pabianice concept store od projektantów pabianice concept store od projektantów pabianice concept store od projektantów pabianice concept store od projektantów pabianice concept store od projektantów pabianice concept store od projektantów pabianice

Pabianicki Concept Store od projektantów

Warto podkreślić, że pabianicki Concept Store został wyróżniony przez Fashion Biznes – mianowicie znalazł się on na pierwszym miejscu w ich rankingu.
To jedno z niewielu miejsc, gdzie markowe rzeczy, prosto od polskich projektantów, masz na wyciągnięcie ręki. Przy zakupie nic Cię nie ogranicza. Fachowa obsługa doradzi Ci przy wyborze i pomoże dopasować każdy produkt do Twoich potrzeb, a Ty możesz na spokojnie przymierzyć, dotknąć i przemyśleć dokładnie swój zakup. Jeśli chodzi o ceny produktów w Concept Store to są one droższe niż ubrania z sieciówek, ale wiadomo, że tego typu zakup to inwestycja i nie mylmy ich jakości czy estetyki wykonania z produktami z masowej produkcji. Są to rzeczy starannie tworzone przez sztab wykwalifikowanych specjalistów, którzy działają w Polsce z najwyższej jakości materiałów.
Według mnie takich miejsc brakuje w województwie łódzkim, gdyż są one wyjątkowe i wspierają polskich artystów. Podsumowując – pabianicki Concept Store to początek czegoś wielkiego, co wniesie dużo świeżości, a na pewno da możliwość zapoznania się z wieloma wspaniałymi, polskimi markami i poszerzy horyzonty.
Wpis powstał we współpracy barterowej z CS w Pabianicach.
concept store od projektantów pabianice
concept store od projektantów pabianice concept store od projektantów pabianice concept store od projektantów pabianice concept store od projektantów pabianice concept store od projektantów pabianice concept store od projektantów pabianice concept store od projektantów pabianice concept store od projektantów pabianice