tubajka Łódź

Spotkanie blogerek

Niedawno miałam możliwość uczestniczenia w spotkaniu dla blogerek – Spotkajmy się w Łodzi. To już druga edycja tego świetnego wydarzenia. A miejscem, w którym miałyśmy okazję się zobaczyć była oczywiście po raz kolejny klimatyczna Tubajka. O pierwszej edycji przeczytasz tutaj: Spotkanie blogerek w Łodzi I.

tubajka Łódź

Warsztaty z JOICO

Po przywitaniu się wszystkich uczestniczek miałyśmy możliwość zapoznania się z marką JOICO. Oprócz teoretycznego wprowadzenia i oswojenia się z produktami firmy, mogłyśmy przetestować je na sobie – chętne uczestniczki spotkania mogły przekonać się na swoich włosach, jak działa keratynowa prostownica JOICO.

spotkanie blogerek Łódź

spotkanie blogerek łódź

spotkanie blogerek Łódź

spotkanie blogerek Łódź spotkanie blogerek Łódź

Stemplowanie z B. Loves Plates

Kolejnym etapem spotkania były warsztaty z B. loves plates, gdzie same mogłyśmy tworzyć niesamowite wzorki na paznokciach techniką zwaną stemplowaniem. Stemple znam nie od dziś, pisałam już nawet o nich kilka razy. Jeśli jednak dla Ciebie to zupełna nowość i nie wiesz, jak wykonać stemple krok po kroku, to tutaj znajdziesz link: stemplowanie krok po kroku, a tu inspirację z użyciem stempli: stemple w stylu glam rock. Jednak w moim wpisie używałam twardego stempla, niestety wtedy nie znałam jeszcze marki B. loves plates. Także w przyszłym miesiącu możesz spodziewać się nowego wpisu dotyczącego stemplowania, ale z produktami firmy poznanej na spotkaniu, gdyż po tych warsztatach jestem naprawdę oczarowana jakością ich produktów.

spotkanie blogerek Łódź

b loves plates blogerki łódź stempel b loves platesspotkanie blogerek Łódź

Następnie był czas na obiad. Ja wybrałam krem z białych warzyw z grillowanymi chipsami warzywnymi, który okazał się naprawdę smaczny. Po posiłku przywitałyśmy Agnieszkę Danowską – rzecznik prasowy Manufaktury. Dzięki tej rozmowie dowiedziałyśmy się, jak ułatwić marką wyszukanie siebie i swoich blogów oraz jak zachęcić firmy do współpracy, a także jakich błędów przy tym unikać.

spotkanie blogerek z Łodzi

manufakturaspotkanie blogerek

Kolejna atrakcją spotkania były warsztaty z Gasky. Która wyjawiła nam swoje tajniki na piękne zdjęcia, z których na pewno niejedna z nas skorzysta. Poza tym zerknij na jej Instagram, tutaj: mrsGasky – dziewczyna naprawdę zna się na rzeczy!

spotkanie blogerek łódź spotkanie blogerek łódź

Oczywiście nie mogło zabraknąć licytacji w szczytnym celu. Tym razem pieniążki zbierane były dla Mikołaja, podopiecznego fundacji Jaś i Małgosia. Fantastyczną informacją jest fakt, że udało nam się podbić kwotę z ubiegłorocznej zbiórki! Mi osobiście udało się wylicytować świetne drewniane klocki magnetyczne Kooglo.

spotkanie blogerek ŁÓDŹ sponsorzy spotkanie blogerek ŁÓDŹ sponsorzyblogerki z łodzi spotkanie

Na koniec chciałabym jeszcze bardzo podziękować organizatorkom – Syliwii i Kamili, które włożyły ogrom pracy w przygotowanie tego świetnego spotkania, a także pozostałym uczestniczką Spotkajmy się w Łodzi, które tworzyły wspaniałą atmosferę. Dziękuję!

tubajka łódź tubajka łódź tubajka łódź

Sponsorzy i upominki

Poniżej pokażę Ci upominki, które przywiozłam ze spotkania.

spotkanie blogerek ŁÓDŹ sponsorzy spotkanie blogerek ŁÓDŹ sponsorzy spotkanie blogerek ŁÓDŹ sponsorzy spotkanie blogerek ŁÓDŹ sponsorzy spotkanie blogerek ŁÓDŹ sponsorzy spotkanie blogerek ŁÓDŹ sponsorzy spotkanie blogerek ŁÓDŹ sponsorzy spotkanie blogerek ŁÓDŹ sponsorzy spotkanie blogerek ŁÓDŹ sponsorzy spotkanie blogerek ŁÓDŹ sponsorzy spotkanie blogerek ŁÓDŹ sponsorzy spotkanie blogerek ŁÓDŹ sponsorzy

Na koniec chciałabym przedstawić Ci listę wspaniałych osóbek, bez których to spotkanie nie byłoby takie kształcące i bogate w przemiłą atmosferę.

lista uczestniczek spotkanie blogerek Łódź

A teraz czas jeszcze na listę sponsorów:

spotkanie blogerek z Łodzi