aliexpress hot or not

HOT or NOT

Hot or not – czyli ranking stylizacji z Aliexpress z całego tego tygodnia.
Zabawy, śmiechu, a przede wszystkim dyskusji nie brakowało. Stylizacje z Aliexpress bardzo przypadły wam do gustu, cała zabawa Hot or Not miała wspaniały odbiór, ale o tym za chwilę!
Poniżej przedstawię wszystkie 7 stylizacji – na każdy dzień, które były oceniane na grupie.

Stylizacje z Aliexpress

Miejsce pierwsze zajęła stylizacja bardzo uniwersalna. Ramoneska – która musi znaleźć się w szafie każdej kobiety, do tego zwiewna sukienka w modne w tym sezonie groszki, plus trampki. Połączymy wygodę z elegancją, jeśli dodamy do tego jeszcze ładną, małą torebkę. Stylizacja zdobyła 49 głosy na HOT i tylko 2 na NOT (głównie tym osobom nie podobała się sukienka). Poniżej linki do całej stylizacji:

  • ramoneska – ma masę pozytywnych ocen i jest dodatkowo KUPON sprzedawc;
  • sukienka z aliexpress – w feedbackach nawet jest podobna stylówka, pozytywne opinie, rozmiarki do 5XL;
  • torebka – mała, czarna, elegancka;
  • trampki – standardowe, każda z nas ma na pewno podobne w domu w takim lub innym kolorze. 🙂

Liczba głosów na HOT: 49
Liczba głosów na NOT: 2sukienka aliexpress

Druga była stylizacja z sukienką także w groszki, ale w zupełnie innym wydaniu. Tutaj już bardziej kobiecy fason sukienki, jednak nie wszystkim spodobały się w tym wydaniu buffki i połączenie z jasnymi butami. Sporo dziewczyn wyłączyłoby też z tego zestawienia opaskę. Torebka była neutralną częścią stylizacji i tworzyła spójną całość w połączeniu z opaską i butami.

Poniżej znajdziesz linki, pod którymi kryją się wszystkie rzeczy z tej stylizacji:

Liczba głosów na HOT: 30
Liczba głosów na NOT: 14sukienka z Aliexpress

Trzecie miejsce zajęła stylizacja typowo na jakąś okazję – zakończenie studiów, ważny egzamin, wyjście służbowe, rozmowę o pracę czy też imprezę rodzinną – np. chrzest. Biała koszula i czarne spodnie to typowe, galowe połączenie – które zawsze się sprawdza. Dlatego też byłam trochę zdziwiona, że ta stylizacja z Aliexpress zdobyła dopiero trzecie miejsce – osobiście sądziłam, że będzie wyżej. Do tego szpilki i mała, elegancka torebka – w której nie zmieści się za dużo, ale wystarczająco – telefon, lusterko, karta, pomadka i chusteczki. 😉

Poniżej linki do rzeczy ze stylizacji nr 3:

  • biała koszula, 100% bawełna masa pozytywnych opinii plus bardzo przystępna cena;
  • spodnie, jakby ze „skóry”, ale bardzo ładnie się układają i dopasowują do sylwetki;
  • szpilki – w feedbackach mają pozytywne opinie;
  • czarna, elegancka torebka – kopertówka.

Liczba głosów na HOT: 29
Liczba głosów na NOT: 3biała koszula z aliexpress

Czwarte miejsce – spodnie z dziurami, biała bluzka z falbanką i czarna torebka, aby nadać wszystkiemu lekkości dodałam do tego białe sandałki na obcasie. Najmniej miłości zebrała tutaj zdecydowanie bluzka i buty.

Liczba głosów na HOT: 14
Liczba głosów na NOT: 4spodnie z aliexpress

Miejsce piąte w rankingu tygodnia zajęła stylizacja z ogrodniczkami. Typowa stylizacja na luzie, która nie do końca skradła wasze serducha. Tutaj ogrodniczki – czyli główna część stylizacji były kwestią sporną, sporo z was jednak mimo to zagłosowało na HOT, bo aż 12, tyle samo głosów otrzymało NOT.

Poniżej linki do rzeczy ze stylizacji, wszystkie pochodzą z Aliexpress:

Liczba głosów na HOT: 12
Liczba głosów na NOT: 12ogrodniczki

Połączenie cięższej góry z leciutkim dołem nie wpadło w wasze upodobania. Najmniej podobały wam się tutaj również buty. Najwięcej pozytywnych opinii w tej stylizacji zdobyła torebka, która w tym przypadku nadawała całej stylizacji nutkę elegancji.

Poniżej znajdziesz linki do całej stylizacji:

Liczba głosów na HOT: 4
Liczba głosów na NOT: 14stylizacje z Aliexpress

Ostatnie miejsce zajęła stylizacja z następującą punktacją: 21 głosów na HOT i 24 głosy na NOT. To połączenie nie przypadło wam do gustu, jednak sporo z was broniło stylizacji. Kwestią dyskusyjną tutaj najbardziej był biały top. Do niego zostały dobrane jasne spodnie i sandałki na obcasie w podobnym odcieniu. Torebka była neutralnym dodatkiem.

Liczba głosów na HOT: 21
Liczba głosów na NOT: 24stylizacja z aliexpress

HOT or NOT – podsumowanie

Tak właśnie prezentuję się nasz aktualny ranking tygodnia! Za tydzień znów widzimy się na podobnym podsumowaniu. Zapraszam do dalszego głosowania i zabawy w HOT or NOT.
Chciałam też wam bardzo serdecznie podziękować za tak liczny udział w zabawie i przede wszystkim za szczere opinię. Nie sądziłam, że zabawa wywoła tyle dyskusji!

Kolejny tydzień HOT or NOT rozpoczynamy od jutra, także mam nadzieję, że będziesz z nami. 🙂
Postanowiłam wyłonić jedną osobę, która przez cały tydzień bawiła się z nami. Takich osób było sporo, ale niestety nie mogę wszystkich naraz nagrodzić, także na spokojnie – zaraz będzie kolejna edycja i nowe szansy na nagrody.

Niektóre z linków to linki afiliacyjne.