WSPÓŁPRACA – KONTAKT

Cześć!

Jestem Angelika i pochodzę z okolic Łodzi, ale bardzo często można spotkać mnie w Krakowie. Prowadzę bloga @Birginsen i lubię aktywnie spędzać czas. Prywatnie – studentka rachunkowości i autorka kilku naukowych publikacji. Hobbystycznie – miłośniczka stylizacji paznokci, pięknych wnętrz i gotowania. Z tym ostatnim zawsze łączę podróżowanie, więc uwielbiam zaglądać w różne zakamarki zarówno Polski, jak i reszty świata. Staram się organizować czas tak, aby mi go nie brakowało – niestety nie zawsze mi to wychodzi.  Zazwyczaj jestem uśmiechnięta i pełna energii, kocham różnego rodzaju aktywność fizyczną – sprawia mi to ogromną frajdę.

Mój blog zawiera dużo wartościowych treści pod kątem stylizacji paznokci – dowiesz się na nim o tym, jak wykonać skomplikowane wzorki, zaprzyjaźnisz się również z hybrydami czy naklejkami wodnymi, a wszystko to opisane łopatologicznie – krok po kroku. Poza tym znajdziesz tu treści związane z kosmetykami oraz moje stylizacje. Kocham gotować, więc nie mogłoby tu również zabraknąć wpisów z kategorii – kulinaria. Z gotowaniem zawsze łączę podróżowanie, więc na moim blogu zabiorę Cię w różne zakamarki Polski.

Ogólnie mój blog zawiera się w kategorii lifestyle.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą ze mną to zapraszam Cię do kontaktu.

Recenzje, konkursy, wpisy sponsorowane, wpisy w mediach społecznościowych, bannery, wyjazdy czy projekty specjalne – pisz śmiało, jestem otwarta na Twoje pomysły. Poniżej znajdziesz adres e-mail, gdzie możesz kierować korespondencję.

kontakt@birginsen.com

lub

birginsen@gmail.com

Zapraszam do współpracy!

Wróć