rower retro
Mój stary, sprawdzony i wyjeżdżony przyjaciel, z którym nie rozstaję się nawet na długie wyjazdy jest już niestety w opłakanym stanie i z przykrością muszę stwierdzić, że potrzeba mi nowego. Oczywiście mowa tutaj o nowym rowerze, nad którego kupnem zastanawiam się już od paru tygodni.
Przejażdżki rowerowe są dla mnie nieodłącznym punktem dnia, kiedy to wyrywam się z dala od wszystkiego i wyruszam w nieznane. Zdarza się oczywiście też i tak, że nie zawsze udaje mi się całkowicie zrealizować plan wycieczki. Ale chyba każdy z Nas ma taki dzień, że po prostu nie ma czasu na realizowanie się w swoich pasjach(w moim przypadku są to wycieczki  rowerowe) albo, co z przykrością stwierdzam, lenistwo bierze górę i zwyczajnie nic Nam się nie chce.

Ideał – czy on istnieje?

Każdy z Nas ma inny gust i każdemu różne rzeczy wpadają w oko. Ważne, żeby to Nam dana rzecz się podobała i żebyśmy My byli z tego zakupu zadowoleni.
Co do mojego idealnego roweru to ja w swoim pojeździe muszę koniecznie mieć koszyk, ale ten dodatek prawie do każdego z nich można dokupić oddzielnie. Oprócz tego nie mam jakiś większych wymagań. Wiadomo, że jako kobieta zwracam uwagę na detale i kolorystykę, ale nie są one najważniejsze. W końcu rower jest do jeżdżenia, a nie do pięknego wyglądania. W każdym bądź razie jest tak dużo modeli, które mi się podobają, że mam problem z wyborem… Przedstawię Wam tutaj kilka propozycji, które najbardziej wpadły mi w oko i może pomożecie mi wybrać?

1. Cruiser

Typ, który sprawdza się w jeździe po plaży jak i mieście. Posiada niezwyczajną, szeroką kierownice i wygląda fantastycznie.

2. Singlespeed

Są to rowery tzw. „starej daty” czyli retro, nie posiadają przerzutek i zdecydowanie mają coś w sobie.
 TU

3. Holenderki

Rowery miejskie, które sprawdzają się w codziennym użytkowaniu. Są urocze!
 TU
 TU

4. City

Chyba najbardziej przypadające mi do gustu rowery, typowo miejskie, klasyczne. Po prostu piękne.
 TU
 TU

5. Rowery Embassy

Przepiękne rowery firmy Embassy, które urzekły mnie od pierwszego wejrzenia i chyba to na właśnie jeden z ich modeli się zdecyduję.
  TU
To byłoby na tyle. Mam nadzieję, że pomożecie uporać mi się z wyborem i wskażecie swoich faworytów.
Oby udało mi się kupić, któregoś z nich przed końcem wakacji!