Biały lakier do paznokci

Jakoś od zawsze nie byłam przekonana do białego koloru na paznokciach. Coś mi w nich nie pasowało. Uparłam się, że odcienie czerwieni to jedyne barwy, które nadają się na malowanie paznokci. Ostatnio przekonałam się także do innych, ale jakoś ten biały kolor schodził na drugi plan. Używałam go tylko do french’a, nigdy na całej płytce. Aż do dziś.

Kawior na paznokcie

Uznałam, że sam biały kolor będzie wyglądał nudno. Także postanowiłam użyć kawioru/kuleczek/perełek do paznokci. Nie wybrałam jednolitego koloru tych dodatków. Uznałam, że kolorowe kuleczki będą najlepiej pasować.

Kuleczki na paznokcie

Manicure z kawiorem

Oczywiście pomijając już nadanie kształtu paznokciom – piłowanie, regulację skórek itd. To zaczęłam od nałożenia bazy czyli odżywki Sally Hansen 4 in 1 Complete Care (kupisz ją tutaj: odżywka Sally Hansen).

 

 

 

 

 

 

 

Następnie biały lakier Sally Hansen Xtreme Wear 300 White On (kupisz go tutaj: biały lakier Sally Hansen), którego konsystencja przypomina szkolny korektor i jeśli się spieszysz to jedna warstwa wystarczy. Ja jednak wolę mieć dobrze pokryte kolorem paznokcie, więc użyłam dwóch warstw produktu.

 

 

 

 

Aplikacja kawioru na paznokcie

Kawior, którego ja użyłam to Lovely Pearl Nails nr 17 (podobne kupisz tu: kawior na paznokcie lub tu: kuleczki dekoracyjne na paznokcie, a również tutaj: kawior do paznokci i tutaj: caviar manicure). Kuleczki są drobniutkie i kolorowe, a ich aplikacja jest dość prosta.

Czego potrzeba do aplikacji kawioru na paznokcie?

  • bazy, najlepiej jakiś bezbarwny lakier – ja użyłam odżywki, o której pisałam wyżej,
  • pustego pudełeczka, aby nie zmarnować kuleczek,
  • kartki papieru.
Ustawiamy paznokieć nad pojemniczkiem i następnie na mokrą jeszcze bazę sypiemy kuleczkami Lovely. Dokładnie z każdej strony obsypujemy paznokieć kawiorem, aby nie było pustego miejsca. Następnie przyciskamy kuleczki tak, aby dobrze się trzymały bazy. W kolejnym kroku zwijamy kartkę papieru robiąc „lejek” i przesypujemy kuleczki z pudełeczka do pozostałego kawioru. Ostatnia czynność to malowanie lakierem bezbarwnym lub nabłyszczaczem. Ja użyłam odżywki Mega Shine Sally Hansen (kupisz go tutaj: nabłyszczacz sally hansen).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I jeszcze ostatnia warstwa z Mega Shine Sally Hansen.

 

 

Używałaś kiedyś kawioru na paznokcie? Jesteś zwolenniczką takich dekoracji do paznokci? Podoba Ci się caviar manicure?
Koniecznie daj znać w komentarzu!