spotkanie blogerek Bydgoszcz

Relacja ze spotkania blogerek w Bydgoszczy

W sobotę – 04 października, miałam przyjemność być jedną z uczestniczek Blogowego WOW, które odbyło się w Park Hotel Bydgoszcz. Było to już drugie tego typu spotkanie. Jednak ja pojawiłam się na nim pierwszy raz. Wzbogaciło mnie ono o nowe, cudowne znajomości i wspaniałe wspomnienia. Spotkanie Blogowe WOW było naprawdę WOW! 😉 

Na wejściu czekały już na mnie organizatorki  – Paulina i Martyna. Dzięki temu, że na spotkanie przyjechałam ciut wcześniej mogłam zacząć integrację z uczestniczkami już od samego początku. Po wstępnym przedstawieniu się wszystkich uczestniczących w spotkaniu blogerek, swój wykład miała Weronika z MMZ. Po bogatym w cenne informacje wystąpieniu przyszedł czas na obiad, którego porcji nie zdołałam przejeść – były ogromne.

 

Kolejnym etapem spotkania była loteria charytatywna, w której każda z Nas miała możliwość wylosowania wspaniałych nagród. Dzięki niej pomogłyśmy chorym dzieciakom i udało Nam się zebrać potężną sumkę.

 

 


Następnie swoją wiedzę wzbogaciłyśmy o cenne informacje słuchając wykładu Agaty z wydawnictwa Nasza Księgarnia. Po jej występie wszystkie My-uczestniczki zebrałyśmy się i zaczęłyśmy dalszą integrację. Jak dla mnie na nudę nie było miejsca. 🙂

 

Wszystkie zdjęcia ze spotkania wykonała Patrycja z wegner-keiling.blogspot.com.

Niespodzianki od sponsorów

Spotkanie wzbogaciło mnie o wiele cennych informacji i wskazówek, nowe kontakty i znajomości, a także o torbę pełną niespodzianek od sponsorów, a w niej:

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bon o wartości 50 zł.

 

 

Sponsorzy:

 

 

W spotkaniu udział wzięły:

Organizatorki: Sisters92.pl
Uczestnicy:
 
Plakaty by Daria z Hej Misiek.

 

POMAGAMY