catrice zestaw do brwi

Catrice eyebrow set

Niedawno w jednym z wpisów – Zakupowy haul wrzesień, pokazywałam m.in. zestaw do brwi Catrice. Czy jestem z niego zadowolona? Czy spełnił on moje oczekiwania? A może jest to zwykły bubel? W poniższej recenzji odpowiem na wszystkie wątpliwości.

A Jeśli nie wiesz, jak się zabrać za swoje brwi i je naturalnie podkreślić to zajrzyj do jednego z wcześniejszych postów: Podkreśl swoje brwi. Znajdziesz tam kilka wskazówek, jak to zrobić.

Zestaw do brwi – co w nim znajdziesz?

Zestaw ten zawiera dwa cienie, w jaśniejszym i ciemniejszym odcieniu. Są one w szczelnym, przyzwoitym i praktycznym pudełeczku o ciekawym design’ie. W środku znajdziemy także małe lusterko, z którego ja osobiście nie korzystam, ale może kiedyś na jakimś wyjeździe będzie mi ono przydatne. Z boku opakowania jest ukryta szufladka, w której są malutkie pędzelek oraz pęseta. Pędzelek jest dwustronny: z jednej strony mamy szczoteczkę do stylizacji brwi, a z drugiej „ścięty” pędzelek do nakładania cieni.

 

 

Opinia – zestaw do brwi Catrice

Cienie są trwałe i nie osypują się. Rozprowadzają się również bardzo dobrze. Z cieniami, nawet po dłuższym czasie, nic się nie dzieje. Wyglądają naturalnie i mają dobrą konsystencję. Pędzelek jak i pęseta są funkcjonalne i poręczne. Jednak przy dłuższym stosowaniu w domu lepiej zaopatrzyć się w pędzelek o dłuższej rączce. W podróży natomiast będą one niezastąpione. Jestem z tego kosmetyku jak najbardziej zadowolona i z bublem nie ma on nic wspólnego.

Dostępność zestawu Catrice

Zestaw ten możesz kupić w wielu drogeriach internetowych. Catrice znajdziemy także na allegro jak i w drogeriach Hebe.

Cena zestawu do brwi: 17 zł/4 g

Miałaś kiedyś ten zestaw? Może używasz czegoś innego? Jaki jest Twój ulubiony sposób na podkreślenie brwi?
Jeśli nie wiesz, jak się do tego zabrać i jak podkreślić swoje brwi to zajrzyj do jednego z wcześniejszych postów: Podkreśl swoje brwi. Znajdziesz tam kilka wskazówek jak to zrobić.