paznokcie na halloween

Paznokcie na Halloween

Dziś Halloween i jest to ostatni moment na zamieszczenie tego wpisu. Obiecałam Wam w jednym z ostatnich postów – Makijaż na Halloween, że się pojawi także mani i oto jest. Paznokcie robimy zazwyczaj na ostatnią chwilę lub dzień przed imprezą i jest to element uzupełniający do Naszego przebrania. Mam nadzieję, że któryś z filmików wykorzystasz i sama stworzysz takie cudeńka na swoich paznokciach. Mam nadzieję, że te propozycje na paznokcie na Halloween Cię zainspirują!

Halloween – paznokcie krok po kroku

W pierwszym filmiku znajdziesz aż dwie inspiracje dla Twoich paznokci. Pierwsza z nich jest bardzo prosta i szybka, są to tak zwane pokrwawione paznokcie/paznokcie w rozbryzgach krwi. Drugie zdobienie, już troszkę trudniejsze i wymagające więcej pracy, to gradient przedstawiający umoczone w krwi paznokcie.

Kolejnym pomysłem są słodkie nietoperki. Są cudne.

Następna propozycja to dziewczynki mumie. Jeśli akurat przebierasz się za dziewczęcą mumie to ta dekoracja paznokci jest dla Ciebie!

Teraz czas na typowe duszki. Są one w 3D, ale możesz je również zwyczajnie namalować lakierem. Mi kojarzą się z filmowym duszkiem Kacperkiem, a jak Tobie się podobają?

Jeśli Twoje przebranie to słodki kotek, to ta dekoracja na pewno przypadnie Ci do gustu! Do tego jest nawet prosta w wykonaniu. Zobacz sama:

Osobiście za pajączkami nie przepadam – jak tylko mogę to ich unikam. Ale na paznokciach powiedziałabym nawet, że wyglądają uroczo!

3w1 czyli dynie, duszki i pajączki. Obejrzyj sama, może akurat one Cię zainspirują!

Zombie? A może klaun? Do obu będzie idealny, świetny mani na Halloween!

Kościotrupek lub szkieletor jak kto woli. 😉

Paznokcie dla Zombie – są i one. Uwaga wyglądają dość strasznie…

Teraz mamy i czarownicę. Osobiście bardzo mi się podoba, ale jest to dość pracowity mani.

To by było na tyle jeśli chodzi o paznokcie na Halloween. Mam nadzieję, że któryś filmik Cię zainspirował i stworzysz swój własny mani, nawet jeśli nie wybierasz się na żadną przebieraną imprezę. Daj znać, który z nich najbardziej przypadł Ci do gustu!
Tutaj jeszcze znajdziesz inspiracje na makijaż: makijaż na halloween.

Szczęśliwego Halloween!