halloween makeup tutorials

Halloween TUTORIALS

Z racji tego iż 31 październik, czyli Halloween, już za tydzień to przygotowałam tutaj zestaw kilku makijażowych inspiracji. W każdej z nich znajdziesz filmik z tutorial’em, który zawiera wykonanie danego makijażu krok po kroku. Więc jeśli sama masz ochotę to wykonaj, któryś z nich i daj znać jak Ci wyszedł. Mam nadzieję, że znajdziesz chociaż jedną propozycję dla siebie. Tylko uwaga: nie przestrasz się, niektóre z nich są naprawdę przerażające. Zapraszam na Halloween makeup tutorials.

Halloween Makeup Tutorials

ZOMBIE

Kolejnym makijażowym arcydziełem jest ten poniższy zombie. Sexy zombie. 😉

Następny makijaż na Halloween będzie już ostatnim z typu zombie. Jego efekt końcowy jest naprawdę zdumiewający. Wygląda przerażająco realnie.

Sugar skull face

Czyli ja nazwałabym to po prostu „czaszkowym” makijażem. Nie jest on straszny, wręcz jest on przeuroczy i intrygujący.  Zresztą zaraz sama się przekonasz.

Pierwszy z nich to słodka wersja czaszkowego potworka. Ja jestem zachwycona tym makijażem, autorka wygląda bardzo kobieco, ale z pazurem. Na pewno każdy facet będzie zaintrygowany takim make up’em.

 
Kolejny makijaż jest bardziej mroczną wersją czaszkowego upiora. Dość mroczny, ale czy własnie nie o to w Halloween chodzi? Zobacz sama:
I ostatni już tego typu makijaż. Znajdziemy w nim nawet troszkę wiosny! Ale nie dajmy się złudzić to nadal czaszkowe straszydło.

Kotek, tygrys, lampart

Bardziej kobiece i subtelne wersje makijażowe. Jeśli szukasz czegoś prostego na Halloween, a przy tym chcesz wyglądać sexy to ta opcja jest dla Ciebie odpowiednia.

Pięknie, kobieco, drapieżnie i nadal z klasą. Prosty koci make up. 🙂

 

Tutaj już trudniejszy, bardziej zaangażowany makijaż. Jestem pod wrażeniem! Zobacz sama:

Wampirzyca

Jeśli właśnie tak chcesz się przebrać na Halloween to poniższe filmiki musisz zobaczyć. Znajdziesz w nich idealnie dopasowane makijaże do wampirzego look’u.

Wampirzyca z klasą oprócz tego subtelna, kobieca i sexy. Czy nie tak chcesz wyglądać? Znajdziesz ją na poniższym filmiku.

 

Bardziej wyzywający wampirzy makijaż przedstawiam tutaj:

Klaun

Ten może troszkę szalony, ale przyznasz że robi wrażenie.

Gnijąca panna młoda

Czyli Emily – postać z bajki, którą oglądałam kilka lat temu. Makijaż robi wrażenie, a sama postać jest mimo wszystko urocza.

Barbie

Lalka, którą każda dziewczynka ma w swoich zabawkach. Przesłodka i super sztuczna. Ale straszna na pewno nie jest. 🙂

Czarownica

Do dziś pamiętam jak straszono mnie książkową „Babą Jagą”. Tej na pewno bym się bała.

Nowocześniejszą (a może po prostu młodszą) wersję czarownicy znajdziecie tutaj:

Batman

Tym razem w wersji kobiecej. Mnie bardzo przypadł do gustu!

Diabolina

Zła królowa, czarownica. Również postać z filmu. Zobacz sama:

Mam nadzieję, że któryś z tych makijaży zainspirował Cię do tworzenia własnego przebrania na Halloween. Jeśli nie to na pewno niedługo coś dla siebie znajdziesz. Napisz, który z nich najbardziej przypadł Ci do gustu! 🙂
Jeśli chcesz również tego typu post, ale z inspiracjami paznokciowymi na halloween to napisz w komentarzu. 🙂

Żródła: 1.