lambre pomadka

Lambre – pomadka w kredce

Długo zastanawiałam się nad kupnem pomadki w kredce. Szczególnie, że zazwyczaj używam błyszczyków oraz zwykłych balsamów koloryzujących do ust. W końcu jednak zdecydowałam się na produkt marki Lambre, a dokładnie na Pastelle Art Lip Pencil w kolorze nudite. Pomadka w kredce to coś nowego u mnie. Zapraszam na recenzję.

pomadka w kredce lambre
pomadka w kredce nudite
pomadka w kredce nudite lambre
pomadka w kredce
pomadka w kredce

Lambre – Pastelle Art Lip Pencil

Model przeze mnie wybrany to nowość w asortymencie Lambre. Dostępny jest on w czterech pastelowych odcieniach, a dokładniej: cafe, nudite, rouge oraz rose. Jak wcześniej wspomniałam ja zdecydowałam się na nudite. Byłam przekonana, że odcień pomadki będzie ciemniejszy i bardziej przypominający typowego nudziaka, jednak barwa na opakowaniu różni się od rzeczywistego i ma lekko różowe zabarwienie. Zresztą na poniższych zdjęciach widać dokładnie kolor wybranej przeze mnie pomadki:

pomadka w kredce nudite
pomadka w kredce nudite
pomadka w kredce nudite
pomadka w kredce lambre

Cena i skład

W internetowym sklepie Lambre kupisz już ją za 26 zł. Jak za tak długotrwały produkt, myślę że warto zapłacić taką cenę. Jeśli jesteś zainteresowana co wchodzi w skład pomadki w kredce to zobaczysz go na poniższym zdjęciu:

skład pomadka w kredce lambre
pastelle art lip pencil lambre

Pomadka w kredce – recenzja

Jeśli chodzi o samo wykonanie, jak i design produktu to jest on bardzo estetyczny i nowoczesny. Wygodne opakowanie sprawia, że produkt nakłada się bez jakiegokolwiek problemu. Wygląd jest przyjemny dla oka i idealnie wpasuje się w każdą kosmetyczkę. Jeśli chodzi o konsystencję pomadki to ma ona kremową formułę i czuć ją na ustach. Produkt jest trwały, dość długo się trzyma. Nie ma również tendencji do „migrowania”, jest w miejscu, w którym został nałożony. Pomadka jest bezwonna, nie ma też określonego smaku – co dla jednych może być zarówno minusem, jak i plusem produktu. Ponadto pomadka zapewnia dodatkową ochronę skóry ust, więc nada się również ona jako produkt pielęgnacyjny.

pomadka w kredce lambre
Wpis powstał we współpracy z marką Lambre.