hybrydowe zdobienie paznokci

Hybrydowy manicure

Od początku roku zaczęłam się szkolić w temacie hybryd. Byłam na kilku konferencjach i szkoleniach, zdobyłam parę certyfikatów, więc postanowiłam podzielić się swoją wiedzą także z Tobą. Dzisiaj pokażę Ci jak wykonać proste hybrydowe zdobienie przy pomocy tasiemek. Zapraszam na hybrydowe zdobienie z tasiemkami.

Hybrydowe zdobienie z tasiemkami

Krok 1
Przygotuj wszystko czego potrzebujesz do stworzenia hybrydowego zdobienia, czyli: bloczek polerski, pilniczek, kopytko, waciki bezpyłowe, płyn do dezynfekcji czyli odtłuszczacz – cleaner, lampę UV lub lampę LED, lakiery hybrydowe – włączając w to bazę i top,  tasiemki do zdobień, sondę, cekiny i oliwkę.
przybory do manicure hybrydowego hybryda semilac
Krok 2
Kolejny krok to przygotowanie paznokci. Spiłuj je do wymarzonego kształtu, następnie odsuń skórki kopytkiem. Teraz jeśli chcesz to użyj bloku polerskiego, aby zmatowić paznokcie – ja omijam ten element. Bardzo osłabia płytkę paznokcia, a hybryda trzyma się u mnie naprawdę dobrze, również bez zmatowienia paznokci. Następnie oczyść płytkę z pyłu i przemyj odtłuszczaczem.
Teraz, kiedy Twoje paznokcie są już odpowiednio przygotowane, możesz nałożyć cienką warstwę bazy, a następnie utwardzić ją w lampie.
semilac baza pod hybrydę

Krok 3
Po utwardzeniu nałóż pierwszą, również cienką, warstwę koloru. Jako główny kolor wybrałam Semilac 136 Creamy Muffin, jeśli chodzi o zdobienie to będzie Ci potrzebny Semilac 094 Pink Gold, którym pomalujesz serdeczny palec.
lakiery hybrydowe semilac

Krok 4
Po utwardzeniu pierwszej warstwy koloru, przyklej tasiemki w sposób pokazany na poniższym zdjęciu. Następnie pokryj wszystkie paznokcie drugą warstwą koloru i utwardź w lampie.

paseczki na hybrydach lakier hybrydowy Semilac

Krok 5
Teraz oderwij utwardzone paseczki i zastąp ich wypustki kolorem Semilac 094 Pink Gold.
Utwardź je w lampie.

tasiemki na hybrydach tasiemki na hybrydzie

zdobienie hybrydowe

Krok 6
Teraz, na jeszcze lepką warstwę lakieru hybrydowego, przy pomocy sondy nałóż cekiny do paznokci. Poniżej możesz zobaczyć jak ja to zrobiłam:

ozdoby do paznokci 1 ozdoby do paznokci cekiny na hybrydach ozdoby do zdobienia paznokci

Krok 7
Teraz pokryj wszystkie paznokcie topem. Nie martw się, że do cekinów nie użyłaś kleju. Dzięki lepkiej warstwie koloru te ozdoby nie będą się przemieszczać podczas nakładaniu topu. Ten zaś sprawi, że będziesz mogła się nimi cieszyć dopóki to hybrydowe zdobienie Ci się nie znudzi i nie zmienisz swojego manicure.
semilac top

Krok 8
Ostatni krok to wytarcie paznokci odtłuszczaczem. Nie martw się, że zniszczysz swoje zdobienie – utwardzonej hybrydy nie zmyjesz cleanerem. Nasączonym wacikiem dokładnie oczyść każdy centymetr swojego paznokcia. Następnie nałóż jeszcze oliwkę – postaraj się nie przesadzić. Mała kropelka przy każdym paznokciu wystarczy. Teraz możesz cieszyć się swoim hybrydowym zdobieniem.

zdobienie hybrydowe z tasiemkami cleaner do hybryd odtłuszczanie hybryd

Hybrydowe zdobienie paznokci

Sukcesywnie na moim blogu będą pojawiać się wpisy dotyczące tematu hybryd i wszystkiego co z nimi związane. Jeśli masz jakieś pytania to możesz zostawić je w komentarzu, na pewno postaram się pomóc. Mam nadzieję, że moja propozycja hybrydowego zdobienia z tasiemkami przypadła Ci do gustu. Daj znać w komentarzu.

hybrydowe zdobienie cekiny
hybrydowe zdobienie paznokci 1 hybrydowe zdobienie paznokci hybrydowe zdobienie semilac zdobienie hybrydowe z tasiemkami