futrzana kamizelka

Futrzana kamizelka na jesień

Jesień to czas, w którym najchętniej otuliłabym się milusim, cieplusim kocem z kubkiem gorącej czekolady w ręce i dobrym serialem w TV. Dlatego też, gdy mam już wyjść z domu (wiedząc, że temperatura na dworze ledwo przekracza zero) zakładam mojego ukochanego, (sztucznego ofc!), futrzaka. Futrzana kamizelka jest tak naprawdę bardzo uniwersalna i da się ją wykorzystać na wiele sposobów, jednak o tym za chwilę…

futrzana kamizelka

futrzana kamizelka futrzana kamizelka

Kamizelka futrzana

Tak, to właśnie mój futrzak. Najchętniej zakładałabym go na każdą możliwą okazje. Jesień, zima, wiosna, lato… who cares? Ważne, że mi jest wygodnie i przede wszystkim ciepło. Futrzana kamizelka jest bardzo miła w dotyku, wręcz jedwabista. Niestety troszkę się linii – jak to bywa przy futrzakach… Poza tą małą drobnostką jest naprawdę starannie wykonana. Cenię w niej najbardziej to, że jest uniwersalna. Mogę ją założyć tak jak tutaj, na skórzaną kurtkę, ale również prezentuje się świetnie w zestawieniu z prostą, klasyczną bluzką. Tylko pamiętaj kla-sy-czną. Przykładowo – wyobraź sobie, że założyłam tego futrzaka na bluzkę z printem, jak tutaj – printem panterki. Wyglądałoby to wręcz nieestetycznie i po prostu kiczowato. Prawda?

futrzana kamizelka

futrzana kamizelka futrzana kamizelka futrzana kamizelka

Dodatki do futrzanej kamizelki

Do całego zestawu postanowiłam dobrać klasyczną bransoletkę z czarnych kamieni oraz złotą z serduszkiem. Jeśli chodzi o kolczyki to również postawiłam na klasykę – czyli złoto. Buty to moje ulubione – czarne, skórzane tenisówki. Typowy model slip-on na wyższej platformie. Torebka, zwyczajna mała, ale pakowna w kolorze brązowym – idealna na jesienne spacery.

złote kolczyki pierścionki mini rings jesienne dodatki brązowa torebka dresslink

torebka/bag – dresslink
bluzka/blouse – dresslink
naszyjnik/necklace – centro
kamizelka/vest fur – dresslink
pierścionki/rings – dresslink
bransoletki/bracelets – centro
kolczyki/earrings – apart

buty/shoes – allegro

Wpis powstał przy współpracy z marką:

dresslink