hakuro

Pędzle Hakuro

Już od ponad roku jestem w posiadaniu siedmiu pędzli Hakuro. Uważam, że taki okres czasu jest wystarczający i teraz mogę rzetelnie zrecenzować te produkty. Jednak dzisiaj postanowiłam się skupić na pędzlach do makijażu twarzy. Czy jestem zadowolona z tego zakupu? Czy pędzle Hakuro spełniają moje oczekiwania? Na te i inne pytanie znajdziesz odpowiedź w dalszej części wpisu. A dokładnie tutaj: pędzle do makijażu oczu znajdziesz jeszcze post z pędzlami do makijażu oczu. Zapraszam 🙂

pędzle hakuro

Hakuro

W tym wpisie zajmę się dokładnie trzema pędzlami do makijażu twarzy Hakuro, a będą to: H50S, H60, H24.

hakuro pędzle

Pędzel do podkładu – Hakuro H50s

Podkład nakładam stosunkowo rzadko, dlatego też w tym temacie jestem bardzo wymagająca. Pędzel H50s jest całkowicie syntetyczny, ma milutkie, gęste – a zarazem elastyczne włosie –  mimo, iż jest ono bardzo zbite. Pędzel ten to typowy flat top z wierzchem ściętym na płasko. Najbardziej w nim cenię to, że nie zostawia on smug. Po nałożeniu podkładu cera wygląda naturalnie. Nie pozostawia śladów, a także nie daje wrażenia „maski”. Nakładanie podkładu tym pędzlem to istna przyjemność – nie trzeba nawet wnosić poprawek palcami! Pędzel dzięki okrągłemu kształtowi główki blenduje bez zarzutów – zarówno przy rozprowadzaniu rzadkich, jak i gęstych podkładów. Jego wygląd jest bardzo przyjemny dla oka, posiada długi, czarny trzonek i metalową nasadkę. Biały napis na końcu trzonka po czasie (podobno) się ściera. Piszę „podobno”, ponieważ ja od razu pomalowałam napis na każdym trzonku bezbarwnym lakierem do paznokci i nie miałam tego rodzaju problemu. Samo wykonanie pędzla jest naprawdę wysokiej jakości – szczególnie w porównaniu z ceną. Jego większa wersja to pędzel Hakuro H50.
Cena pędzla H50s: ok. 27 zł

H50s hakuro H50s hakuro Pędzel H50s Pędzel Hakuro H50s Pędzel Hakuro

Pędzel do korektora – Hakuro H60 

Pędzel jest wykonany z włosia syntetycznego, które jest bardzo elastyczne i z łatwością dociera w każde miejsce na twarzy. H60 rozciera korektor, zarówno o konsystencji płynnej, jak i kremowej. Nie pozostawia smug ani nie „zjada” produktu. Osobiście używam go również do nakładania płynnych pomadek i sprawdza się rewelacyjnie.
Cena pędzla H60: ok. 12 zł

hakuro H60 Pędzel Hakuro

Pędzel do różu/bronzera – Hakuro H24

Pędzel Hakuro H24 jest skośny i ma trójkolorowe włosie. Jest ono milutkie, syntetyczne, a przy tym dobrze zbite i sztywne. Co najważniejsze jego włosie, po tak długim okresie używania, nie odkształca się. Pędzel idealnie nadaje się do konturowania twarzy – nakładania różu, rozświetlacza czy też bronzera. Hakuro H24 świetnie sobie radzi zarówno z nakładaniem, jak i rozcieraniem kosmetyków. Nie pozostawia nieestetycznych smug czy plam. Pędzel jest bardzo dobrze wykonany i jestem z niego bardzo zadowolona. U mnie najlepiej się sprawdził przy nakładaniu różu.
Cena pędzla H24: ok. 27 zł

pędzel H24 hakuro pędzel H24 hakuro pędzel H24 hakuro Pędzel Hakuro

Recenzja pędzli Hakuro

Na dzień dzisiejszy jestem bardzo zadowolona zarówno z profesjonalnego wykonania, jak i wielofunkcyjności pędzli Hakuro. Każdy z nich można wykorzystać na naprawdę wiele sposobów. Osobiście jestem nimi oczarowana. Są to dobre pędzle za rozsądną cenę. Z tych trzech pędzli naprawdę nie umiem wybrać jednego, który jest moim ulubionym.
Niebawem pojawi się dalsza część wpisu dotycząca recenzji pędzli Hakuro. Będzie ona zawierać opinie na temat pędzli do makijażu oczu.
Edit: Post na temat tych pędzli już na blogu, zapraszam – pędzle do makijażu oczu.

pędzle hakuro