Spotkanie blogerek w Łodzi

Dokładnie w zeszłą sobotę miałam okazję uczestniczyć w spotkaniu blogerek w Łodzi. Miejscem wydarzenia była, bardzo klimatyczna kawiarnia, Tubajka. Wraz z Mama-bloguje byłyśmy jednymi z 20-stu uczestniczek spotkania. Głównym celem naszego eventu była pomoc dla chorego Mikołaja.

Aktualizacja 23.02.2017r. : Nawet nie wiem, kiedy to minęło, ale za mną już druga edycja tego cudownego wydarzenia. Zapraszam Cię również na relację z drugiej edycji spotkajmy się w Łodzi. 🙂

blogerka z Łodzi

upominki spotkanie blogerekspotkanie blogerek łódź

Przebieg spotkania w Tubajce

Wydarzenie rozpoczęło się od warsztatów paznokciowych z Effective Nails, które wprowadziły nas, bardzo podstawowo, w tematykę hybryd. Muszę przyznać, że nie znałam wcześniej tej marki, ale po warsztatach mam ochotę na więcej – zresztą jeśli chodzi o tematy związane z paznokciami, to zawsze mam w tej kwestii niedobór. O hybrydach EN, jak i ich jakości na pewno napiszę odrębny post, gdyż każda z uczestniczek dostała zestaw startowy, wystarczy posiadać własną lampę i do dzieła. Mam nadzieję, że zarówno lakiery, jak i ich jakość pozytywnie mnie zaskoczą.

effectivenails

spotkanie blogerek Tubajka

Następnie nasz czas umilił wykład przedstawicielki firmy Avon. Dotyczył on prawidłowej pielęgnacji cery czyli jej codziennego demakijażu, dokładnego tonizowania oraz relaksującego masażu.

blogerki Łódź

blogerki kosemtyczne Z łodzispotkanie blogerek blogerka urodowo-modowa z ŁODZI

W drugiej części spotkania wystąpiła dla nas Paulina z Ladymami, której prelekcja miała na celu zmotywowanie nas do pozytywnego myślenia. Jej wykład dotyczył siły podświadomości popartej przykładami z życia. Na koniec wykładu każda z uczestniczek dostała plakat z pozytywnym motto.

lady mami

spotkanie w Łodzi spotkanie blogerek Łódź

Po wystąpieniach przyszedł czas na obiad, następnie miały miejsce jeszcze dwie prelekcje oraz licytacja. Niestety nie było mi dane zostać z dziewczynami tak długo i musiałam opuścić spotkanie po zaledwie paru godzinach. Szczególnie żałuję mojej nieobecności na wykładzie Izy z The Secret of Healing, ponieważ chętnie dowiedziałabym się czegoś nowego o kosmetykach naturalnych oraz ich produkcji.

łódzkie spotkanie blogerek

spotkanie blogerek w łodzi spotkajmy się w łodzispotkanie blogerek blogerka modowa Birginsen

Jednak mimo wszystko naprawdę świetnie się bawiłam. Mam nadzieję, że w Łodzi będzie coraz więcej tego typu spotkań i to w tak fantastycznym gronie. Dziękuję bardzo organizatorce spotkania – Sylwia z Zadbana mama, bez której nie byłoby nas tam. Poniżej jeszcze kilka upominków oraz podziękowania dla sponsorów.

spotkanie blogerek Łódź spotkanie blogerek Łódź spotkanie blogerek Łódź spotkanie blogerek Łódź spotkanie blogerek Łódź spotkanie blogerek Łódź spotkanie blogerek Łódź spotkanie blogerek Łódź spotkanie blogerek Łódź spotkanie blogerek Łódź spotkanie blogerek Łódźspotkanie blogerek Łódź spotkanie blogerek Łódź

Podziękowania dla sponsorów:
spotkanie blogerek Łódź
blogerka urodowa