Manicure hybrydowy

Z hybrydami mam do czynienia nie od dziś. Na swoim koncie posiadam kilka certyfikatów po odbytych szkoleniach i uczestnictwo w wielu warsztatach paznokciowych. Sama wykonuję manicure hybrydowy w domu i jestem jego totalną fanką.

Hybrydy to odpowiednik perfekcyjnego manicure, trzymającego się nawet do kilku tygodni, ma on także wiele innych zalet – ale o tym kiedy indziej. Dzisiaj chciałam Ci opowiedzieć o tym, w jaki sposób i czego dokładnie dowiedziałam się na szkoleniu z firmą Indigo. Na początek mogę Ci zdradzić, że było to jedno z najlepiej zorganizowanych szkoleń, w którym miałam przyjemność uczestniczyć.

szkolenie indigo

Szkolenie Indigo – manicure hybrydowy

Możliwość wzięcia udziału w szkoleniu zapewniło mi uczestnictwo w konferencji Meet Beauty. Razem z Mama-bloguje byłyśmy bardzo zainteresowane zaproszeniem, a nasze oczekiwania odnośnie samego szkolenia były dość wygórowane – głównie przez to, że już wcześniej miałyśmy styczność z manicure hybrydowym.

szkolenie indigo

Indigo Nails – manicure hybrydowy

Szkolenie zostało przeprowadzone w Łodzi – w głównej siedzibie marki Indigo, ale jeśli nie jesteś z okolic województwa łódzkiego to nic nie szkodzi, bo firma posiada swoje oddziały w każdej części kraju, gdzie również przeprowadzane są szkolenia i warsztaty.
Nasze siedmiogodzinne szkolenie przeprowadziła instruktorka Indigo – Klaudia Demkiewicz (zdolna bestia). Tłumaczyła nam wszystko krok-po-kroku i odpowiadała na wszystkie nasze pytania. Jej dokładność i skupienie przy tworzeniu kolorowych stylizacji były godne podziwu. Dzięki przekazanym informacją wiele się nauczyłam i na pewno skorzystam z tej wiedzy przy tworzeniu kolejnego manicure hybrydowego.

frezarka indigo szkolenie manicure hybrydowy szkolenie manicure hybrydowy

Warsztaty Indigo – manicure hybrydowy

W warsztatach brały również udział dziewczyny, które nie miały wcześniej styczności z manicure hybrydowym, dlatego Klaudia zaczęła szkolenie od wyjaśnienia nam co to są w ogóle te „całe hybrydy”, co potrzebne jest do stworzenia stylizacji, jak dobrze zorganizować sobie stanowisko pracy i na co uważać. Następnie pokazywała nam, jak odpowiednio przygotować płytkę paznokcia i co po kolei składa się na manicure hybrydowy. Kolejnym punktem szkolenia były wzorki i zdobienia. Instruktorka tłumaczyła, jak stworzyć krok-po-kroku piękne stylizacje i jak prawidłowo przedłużyć płytkę paznokcia. W czasie szkolenia miałyśmy godzinną przerwę na obiad, gdzie każda z nas mogła wybrać dowolny posiłek z menu – mój wybór padł na sałatkę cezar (przepyszna!).

szkolenie indigo szkolenie manicure hybrydowy szkolenie indigo

szkolenie indigo

Szkolenie manicure hybrydowy Indigo

Jeśli jeszcze się wahasz czy wziąć udział w szkoleniu Indigo to naprawdę nie ma na co czekać. Świetna organizacja, maksymalne wykorzystanie czasu przeznaczonego na warsztaty, przekaz masy nowych wiadomości, ale przy tym to przede wszystkim znakomita zabawa. Szkolenie Indigo łączy w sobie przyjemne z pożytecznym. Gwarantuję Ci, że wiele się na nim nauczysz, a przy tym miło spędzisz czas. Szkolenie mija w mgnieniu oka, mimo że trwa ono około 7 godzin to w moim odczuciu i tak było to za mało, i miałam niedosyt – chyba jako ostatnia wyszłam z warsztatów.
Moją uwagę zwróciły również profesjonalne produkty marki Indigo. Zachwycił mnie nie tylko ich starannie wykonany design, ale również trwałość i jakość. Zaopatrzyłam się już w kilka lakierów tej marki, ale nadal moim marzeniem jest frezarka Indigo, w której zakochałam się na szkoleniu.
Relację ze szkolenia na bieżąco było można śledzić przez aplikację Snapchat na moim koncie (@birginsen) oraz na koncie Indigo (@indigonails).

szkolenie manicure hybrydowy

szkolenie manicure hybrydowy

szkolenie manicure hybrydowy
Uwaga konkurs!

Od dzisiaj do 01.09 rusza konkurs, w którym masz szansę wygrać lakiery do paznokci marki Indigo o łącznej wartości 50 zł! W skład zestawu wchodzi aż pięć wyjątkowych odcieni. Konkurs rusza również na fanpage mojego bloga w witrynie facebook, gdzie również możesz się zgłaszać do konkursu.
Aby zdobyć nagrodę wystarczy spełnić poniższe warunki:

1. Udostępnić publicznie informację o konkursie w serwisie Facebook (link do wpisu konkursowego)
2. Polubić fanpage Birginsen w serwisie Facebook.
3. Być publicznym obserwatorem bloga.

Aby zwiększyć swoje szanse w konkursie możesz dodatkowo:

1. Zaobserwować profil Birginsen w serwisie Instagram.
2. Udostępnić publicznie informację o konkursie na Google+.
3. Pod postem konkursowym w serwisie Facebook zaprosić przynajmniej trzech znajomych.
4. Wkleić banner na swojego bloga z linkiem do tego postu konkursowego (banner widoczny poniżej).
5. Zaobserwować mój profil w aplikacji Snapchat. (birginsen)

Wzór zgłoszenia:

1. Lubię fanpage Birginsen w serwisie Facebook jako:
2. Udostępniam informację o konkursie: (link)
3. Obserwuję blog jako:

Dodatkowo:

5. Obserwuję Birginsen w serwisie Instagram jako:
6. Udostępniam informację o konkursie na Google+: (link)
7. Zapraszam znajomych do konkursu: TAK/NIE
8. Banner: (link)
9. Obserwuję Birginsen w aplikacji Snapchat jako: