Manicure hybrydowy

Z hybrydami mam do czynienia nie od dziś. Na swoim koncie posiadam kilka certyfikatów po odbytych szkoleniach i uczestnictwo w wielu warsztatach paznokciowych. Sama wykonuję manicure hybrydowy w domu i jestem jego totalną fanką. Dzisiaj opowiem Wam o szkoleniu, w którym udział zapewniła mi wspaniała konferencja Meet Beauty, ale o tym w dalszej części wpisu.

Hybrydy to odpowiednik perfekcyjnego manicure, trzymającego się nawet do kilku tygodni, ma on także wiele innych zalet – ale o tym kiedy indziej. Dzisiaj chciałam Ci opowiedzieć o tym, w jaki sposób i czego dokładnie dowiedziałam się na szkoleniu z firmą Indigo. Na początek mogę Ci zdradzić, że było to jedno z najlepiej zorganizowanych szkoleń, w którym miałam przyjemność uczestniczyć.

szkolenie indigo

Szkolenie Indigo – manicure hybrydowy

Możliwość wzięcia udziału w szkoleniu zapewniło mi uczestnictwo w konferencji Meet Beauty. Konferencja ta zrzesza wszystkich urodowych blogerów i vlogerów. Sprawia, że na tym wydarzeniu jesteśmy jedną wielką rodziną. Sama uwielbiam tę konferencję i w tym roku miałam również ten zaszczyt bycia jej uczestniczką. Zresztą na instagramie, już większość z was śledziła cały event, więc temat jest dobrze Wam znany – ale jednak jeśli nie, to zapraszam po więcej szczegółów na mój IG – @Birginsen.

Razem z Mama-bloguje byłyśmy bardzo zainteresowane zaproszeniem na szkolenie, a nasze oczekiwania odnośnie samych warsztatów były dość wygórowane – głównie przez to, że już wcześniej miałyśmy styczność z manicure hybrydowym.

szkolenie indigo

Indigo Nails – manicure hybrydowy

Szkolenie zostało przeprowadzone w Łodzi – w głównej siedzibie marki Indigo, ale jeśli nie jesteś z okolic województwa łódzkiego to nic nie szkodzi, bo firma posiada swoje oddziały w każdej części kraju, gdzie również przeprowadzane są szkolenia i warsztaty.
Nasze siedmiogodzinne szkolenie przeprowadziła instruktorka Indigo – Klaudia Demkiewicz (zdolna bestia). Tłumaczyła nam wszystko krok-po-kroku i odpowiadała na wszystkie nasze pytania. Jej dokładność i skupienie przy tworzeniu kolorowych stylizacji były godne podziwu. Dzięki przekazanym informacją wiele się nauczyłam i na pewno skorzystam z tej wiedzy przy tworzeniu kolejnego manicure hybrydowego.

frezarka indigo szkolenie manicure hybrydowy szkolenie manicure hybrydowy

Warsztaty Indigo – manicure hybrydowy

W warsztatach brały również udział dziewczyny, które nie miały wcześniej styczności z manicure hybrydowym, dlatego Klaudia zaczęła szkolenie od wyjaśnienia nam co to są w ogóle te „całe hybrydy”, co potrzebne jest do stworzenia stylizacji, jak dobrze zorganizować sobie stanowisko pracy i na co uważać. Następnie pokazywała nam, jak odpowiednio przygotować płytkę paznokcia i co po kolei składa się na manicure hybrydowy. Kolejnym punktem szkolenia były wzorki i zdobienia. Instruktorka tłumaczyła, jak stworzyć krok-po-kroku piękne stylizacje i jak prawidłowo przedłużyć płytkę paznokcia. W czasie szkolenia miałyśmy godzinną przerwę na obiad, gdzie każda z nas mogła wybrać dowolny posiłek z menu – mój wybór padł na sałatkę cezar (przepyszna!).

szkolenie indigo

szkolenie indigo

Szkolenie manicure hybrydowy Indigo

Jeśli jeszcze się wahasz czy wziąć udział w szkoleniu Indigo to naprawdę nie ma na co czekać. Świetna organizacja, maksymalne wykorzystanie czasu przeznaczonego na warsztaty, przekaz masy nowych wiadomości, ale przy tym to przede wszystkim znakomita zabawa. Szkolenie Indigo łączy w sobie przyjemne z pożytecznym. Gwarantuję Ci, że wiele się na nim nauczysz, a przy tym miło spędzisz czas. Szkolenie mija w mgnieniu oka, mimo że trwa ono około 7 godzin to w moim odczuciu i tak było to za mało, i miałam niedosyt – chyba jako ostatnia wyszłam z warsztatów.
Moją uwagę zwróciły również profesjonalne produkty marki Indigo. Zachwycił mnie nie tylko ich starannie wykonany design, ale również trwałość i jakość. Zaopatrzyłam się już w kilka lakierów tej marki, ale nadal moim marzeniem jest frezarka Indigo, w której zakochałam się na szkoleniu.
Relację ze szkolenia na bieżąco było można śledzić przez aplikację Snapchat na moim koncie (@birginsen) oraz na koncie Indigo (@indigonails).

szkolenie manicure hybrydowy