hakuro pędzle

pędzle do makijażu oczu Hakuro

Pędzle do makijażu oczu Hakuro są najczęstszymi używanymi przeze mnie akcesoriami do makijażu. Uwielbiam bawić się i odkrywać ich nowe możliwości. Hakuro mają w swojej ofercie wiele pędzli, niektóre z nich opisałam już wcześniej, tutaj: pędzle do makijażu twarzy Hakuro.

Pędzle Hakuro w ostatnim czasie są bardzo popularne. Więc i ja skusiłam się na zakup tych już jakże kultowych pędzli. W dalszej części wpisu znajdziesz szczegółową recenzję każdego z pędzli tej marki przeznaczonego do makijażu oka.

pędzle hakuro

Pędzle do makijażu oczu Hakuro – zaczynamy!

Pędzel do cieni – Hakuro H70

H70 to pędzel tzw. języczkowy i jest przeznaczony do nakładania cieni. Włosie jest miękkie, puchate, ale zbite. Dzięki temu, że jest ono zaokrąglone możesz ładnie wymodelować kształt powieki. Pędzel pokrywa cieniem całą powiekę – serio! Dzięki czemu łatwo i szybko możesz wykonać makijaż oka. U mnie sprawdza się także przy rozświetlaniu wewnętrznych kącików oczu.
Cena pędzla H70: ok 20 zł

pędzel h70 Hakuro

 

pędzel h70 Hakuro

 

pędzel h70 Hakuro

 

pędzle Hakuro

 

Pędzel do aplikacji cieni – Hakuro H80

Hakuro H80 jest to pędzel:

  • do aplikacji cieni na załamaniach powieki i w trudno dostępnych miejscach,
  • do podkreślenia dolnej powieki.

Jest on wykonany z włosia naturalnego, ale mimo to jest ono twarde i kłujące. Niestety muszę przyznać, że podrażnia moją skórę. Według mnie jest on za duży, aby precyzyjnie wykończyć makijaż oka. Niestety, ale nie jestem z niego w stu procentach zadowolona. Głównie używam go do ewentualnego rozcierania cieni czy też kresek.
Cena pędzla H80: ok 19 zł

pędzle Hakuro

 

pędzel H80 Hakuro

 

pędzel h80 Hakuro

 

Pędzel do cieni – Hakuro H77

H77 jest wykonany z naturalnego włosia kozy w kształcie tzw. „puchacza”. Niestety tak samo jak pędzel Hakuro H80 jego włosie podrażnia moją skórę – jest twarde i wręcz kłujące. Jednak jest to do wytrzymania i warto się poświęcić, bo pędzel ten świetnie rozprowadza cienie na powiece w krótkim czasie.
Cena pędzla H77: ok 18 zł

pędzel H77 Hakuro

 

pędzle Hakuro

 

pędzle Hakuro

 

Pędzel do eyelinera i brwi – Hakuro H85

H85 jest chyba moim ulubionym pędzlem i najczęściej go używam. Jest wykonany z włosia syntetycznego i miły w dotyku, a zarazem twardy, elastyczny i precyzyjnie wykonany. Przy kontakcie ze skórą przyjemnie – delikatnie, ją muska i tutaj nic nie kłuje. 😉 Rewelacyjnie nadaje się do zrobienia idealnej, cienkiej lub grubej kreski eyelinerem czy też cieniem. Sprawdza się także przy podkreśleniu brwi. Świetnie rozprowadza cień przy zachowaniu naturalnego efektu. Włosie nie wypada i zachowuje swój kształt oraz elastyczność. To chyba mój ulubieniec wśród pędzli Hakuro.
Cena pędzla H85: ok 15 zł

pędzle do makijażu oczu Hakuro

 

pędzle do makijażu oczu

 

pędzle Hakuro

 

pędzle do makijażu oczu Hakuro
pędzle do makijażu

Pędzle do makijażu oczu Hakuro – ogólna opinia

Najczęściej stosowane przeze mnie pędzle to właśnie pędzle do makijażu oczu Hakuro. Jednak jeśli chodzi o pędzle tej marki to nie rozczarowały mnie H80 i H77, gdzie mimo miłego w dotyku włosia – pędzle nadal drażnią delikatną skórę wokół oczu. Najlepszy pędzel do cieni to hakuro H70 – rozprowadzi dokładnie i szybko cień po całej powiece. Moim zdaniem to „must have” każdej kobiety, nadaje się na ekspresowy makijaż, ale możesz też dzięki niemu wspaniale bawić się cieniami. Natomiast moim ulubieńcem do kresek jest cudowny H85. Jeśli jesteś zainteresowana pędzlami do makijażu twarzy marki Hakuro to zapraszam na ten wpis: Pędzle do makijażu twarzy Hakuro.

pędzle Hakuro

 

pędzle Hakuro

 

pędzle do makijażu oczu Hakuro