dieta pudełkowa

Dieta pudełkowa

Już kilka razy zastanawiałam się nad zainwestowaniem w catering dietetyczny i przejściem na dietę pudełkową, jednak zawsze coś mnie do niej zniechęcało. Bo widzisz, żeby zorientować się, jakie cateringi są w mojej okolicy musiałam przeszukać dosłownie cały Internet! Brakowało mi miejsca w sieci, gdzie firmy cateringowe będę mogła porównać. Na szczęście trafiłam na rozwiązanie moich problemów.

catering dietetyczny

koktajl dietetyczny

dieta pudełkowakoktajl dietetycznycateringcateringdieta pudełkowa

Wyszukiwarka cateringów

Tak, właśnie tego szukałam, tego mi brakowało! Jedno miejsce, poświęcone dla jednego celu, mnóstwo wariantów i niesamowity wybór możliwości. Jak dobrze, że jest już takie miejsce w sieci. Jest nim oczywiście Cateromarket – czyli pierwsza w Polsce porównywarka internetowa, w której znajdziesz bazę cateringów z całego kraju. Bez problemu odszukasz to czego potrzebujesz. Oprócz lokalizacji, są również inne filtry, które pomogą wyszukać Ci Twój wyjątkowy, dopasowany do Twoich potrzeb catering. Nigdy wcześniej przejście na dietę pudełkową nie było tak proste. Teraz już nie pomogą Ci wymówki, że a to nie możesz znaleźć cateringu, który byłby dostępny w Twojej lokalizacji czy to, że nie możesz dopasować i wybrać diety, którą sobie wcześniej dokładnie opracowałaś w głowie.

koktajl jagodowy

dieta pudełkowa dieta pudełkowa dieta pudełkowadieta pudełkowacatering dietetyczny catering dietetyczny

Catering dietetyczny

Moda na catering dietetyczny rozprzestrzeniła się w niesamowitym tempie! Jak się okazuje teraz w każdym mieście znajdziesz firmę zajmującą się usługami w zakresie diety pudełkowej. W samej Warszawie jest już ponad 350 firm cateringowych, zresztą zerknij sama – catering Warszawa. Najśmieszniejszy jest fakt, że jakbyś pokazała mi kilka lat temu osobę z jedzeniem w pudełkach, gdzie każde z nich zawiera jeszcze dokładny opis (składniki, kalorie) to patrzyłabym na tego osobnika dość dziwnie, bo co on wymyśla?! Że niby jedzenie? Że niby tym się naje? Że niby to mu smakuje?

Teraz moja świadomość dotycząca cateringów jest zupełnie inna (na szczęście!). Mam na nie świeże spojrzenie i sama z nich korzystam. Kilka razy zabierałam pudełka z jedzeniem do pracy czy na uczelnie – i wiesz co? To się sprawdza. Pudełka są szczelnie zapakowane – tak, że nic z nich nie wyleci i zapach ulotni się dopiero po otwarciu, a ja mam więcej czasu, który zamiast na przygotowanie jedzenia mogę przeznaczyć na przykład na … blogowanie. Każda chwila jest na wagę złota. Teraz czas ucieka przez palce, życie to gonitwa, więc szanuj każdą chwilę – catering dietetyczny ułatwi Ci życie, a przy tym będziesz mieć zapewnioną zdrową i zbilansowaną dietę.catering dietetyczny

dieta pudełkowa catering dietetyczny dieta pudełkowa dieta pudełkowa catering dietetycznycatering dietetyczny

Catering – dieta pudełkowa

Catering dietetyczny ma wiele zalet. Po pierwsze nie musisz się już martwić pustą lodówką i listą zakupów, bo jedzonko przywożą Ci dosłownie pod nos! Codziennie rano dostajesz przesyłkę z posiłkami na cały dzień. Śniadanie zjadasz od razu, a resztę jedzenia wkładasz do lodówki lub bierzesz w torbę do pracy czy szkoły. Kiedy następuje pora kolejnego posiłku możesz bez problemu podgrzać go w mikrofali lub w inny możliwy, wybrany przez Ciebie sposób. Kolejnym plusem cateringu dietetycznego jest to, że nie musisz martwić się kaloriami! Według mnie to jedna z największych zalet diety pudełkowej. Na każdym opakowaniu masz napisane ile kalorii zawiera dane danie. Zresztą na samym początku, gdy wybierasz catering z danej firmy (cała baza cateringów dostępna jest tutaj: baza firm cateringowych) to wybierasz ile kalorii chcesz zjeść danego dnia. Menu, datę i godziny dostawy wybierasz sama po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub mailowym z daną firmą cateringową.

Także, jeśli się wahasz to mam nadzieję, że przybliżyłam Ci choć trochę ten temat i dasz szansę diecie pudełkowej – to naprawdę jest bardzo proste! Jednak do czegoś muszę Ci się przyznać… Jak spróbujesz już cateringu to niestety, ale może nie skończyć się na jednej próbie. Bo wiesz, później może Ci się zwyczajnie przestać chcieć gotować, sprzątać, zmywać – serio. Niestety, ale mają one tendencję rozleniwiania, jeśli chodzi o samodzielne przygotowywanie jedzenia.

Catering gwarantuje Ci jedzenie na zawołanie, tyle ile chcesz kalorii – tyle Ci przywożą. Unikasz zakupów – co (może to dla Ciebie zaskoczenie, ale…) jest dla mnie męczarnią. Ja najczęściej robię zakupy internetowe – tak zaoszczędzam wiele czasu, bo chodząc po sklepach w poszukiwaniu np. ulubionego serka zawsze zmarudziłam dobrą godzinę…

dieta pudełkowa

catering dietetycznycatering dietetyczny

Porównywarka cateringów dietetycznych – opinia

Gwarantuję Ci, że w serwisie Cateromarket znajdziesz to czego szukasz i tutaj niestety, ale żadna wymówka nie pomoże jeśli chodzi o przejście na dietę. Wyszukiwarka pomoże Ci wybrać odpowiednie do swoich potrzeb zdrowe i zbilansowane menu. Pamiętaj też, że dieta pudełkowa jest usługą na każdy „portfel”. Ceny są naprawdę różne, ale przykładowo – mnie dieta 2000 kcal wyniosła 56 zł/dzień. W skład mojej diety wchodziło pięć, zdrowych i zbilansowanych posiłków, którymi w pełni się najadałam. Dieta każdego dnia była różnorodna i odpowiadała moim walorom smakowym. Według mnie warto spróbować. Także do dzieła – zamów swój pierwszy catering dietetyczny i ciesz się zdrową, zbilansowaną dietą. To może być Twój pierwszy krok do upragnionej sylwetki. 🙂

I oczywiście daj znać co sądzisz! A może korzystałaś już z usług cateringu dietetycznego? Miałaś styczność z dietą pudełkową?
Czekam na Twoją opinię.

Wpis powstał przy współpracy z