rzęsy sztuczne na pasku

Jak przykleić sztuczne rzęsy?

Nie wiesz, jak przykleić sztuczne rzęsy? Może już próbowałaś przyklejać sztuczne rzęsy i nie wiesz co robisz źle? A może boisz się, że aplikacja sztucznych rzęs nie jest dla Ciebie i nie będzie wyglądać to naturalnie? Na te i inne pytania postaram się odpowiedzieć w dzisiejszym wpisie. Pokaże też krok po kroku, jak łatwo i bezinwazyjnie zabrać się do przyklejania sztucznych rzęs.

rzęsy elektra na wieczór sztuczne rzęsy perhaeps paski rzęs perhaeps naturalne rzęsysztuczne rzęsy na pasku rzęsy donna perhaeps rzęsy donna na pasku perhaeps

Aplikacja sztucznych rzęs

Przed przyklejeniem sztucznych rzęs naszykuj: klej do rzęs, nożyczki, mascarę do rzęs, sztuczne rzęski (ja wybrałam model Donna) oraz pęsetę i ewentualnie eyeliner lub czarną kredkę do oczu. Następnie przy użyciu pęsety „przymierz” do powieki rzęsy. Jeśli uznasz, że pasek jest zbyt długi to skróć go przy pomocy nożyczek – przy drugim oku zrób tak samo.

przymiarka sztucznych rzęs

Kolejno wytuszuj dokładnie swoje naturalne rzęsy, możesz zrobić od razu kreski eyelinerem lub podkreślić oczy czarną kredką.

tuszowanie rzęs

Kolejno nałóż klej do rzęs bezpośrednio na pasek sztucznych rzęs lub możesz też wylać go na rękę i dopiero po chwili nanieść go na pasek. Następnie odczekaj chwilę – tak, aby klej do rzęs nie był zbyt lejący się, powinien mieć dość gęstą konsystencję.

klej perhaeps do rzęsklejenie sztucznych rzęs perhaeps klejenie sztucznych rzęs przyklejanie sztucznych rzęs

Teraz przyłóż delikatnie pasek sztucznych rzęs do powieki tuż nad linią rzęs lub bezpośrednio na niej. Możesz zrobić to w 3 krokach – najpierw przyłóż pasek po środku powieki, następnie niedaleko wewnętrznego kącika i kolejno w zewnętrznym kąciku oka. Pasek rzęs Perhaeps jest bardzo elastyczny, dopasowuje się do kształtu powieki, co bardzo ułatwia aplikację. Tak, jak widzisz na zdjęciach klej na pasku jest biały, ale nie martw się on po wyschnięciu stanie się bezbarwny i nie będzie go widać. Teraz, aby ujednolicić makijaż możesz przeciągnąć po linii rzęs eyelinerem i gotowe. Twój makijaż wygląda olśniewająco, a Ty przykuwasz spojrzeniem!

przyklejanie sztucznych rzęs na pasku2 przyklejanie sztucznych rzęs na paskuprzed i po PRZYKLEJENIU RZĘS

Jak wyglądać naturalnie w sztucznych rzęsach?

Jak widzisz na poniższych zdjęciach u mnie sztuczne rzęsy wyglądają bardzo naturalnie. Ja nie używałam eyelinera czy czarnej kredki. Dlatego jeśli też chcesz używać sztucznych rzęs codziennie to najbardziej naturalnie będzie to wyglądać, jeśli przykleisz same rzęski bez dodatkowych upiększeń. Taki efekt jest dla mnie najbardziej satysfakcjonujący, gdyż naprawdę wygląda to bardzo świeżo i naturalnie, a ja mam świadomość, że moje rzęsy tworzą wachlarz i spojrzenie jest bardziej wyraziste.

przyklejanie sztucznych rzęsek naturalny efekt przy przyklejaniu sztucznych rzęs

Zdejmowanie sztucznych rzęs

Aby usunąć pasek sztucznych rzęs należy chwycić pęsetą za rzęski (najlepiej zaczynając od zewnętrznego kącika oka) i powoli ciągnąć. Jeśli czujesz dyskomfort to najprawdopodobniej ciągniesz własne rzęsy, dlatego też musisz zwrócić uwagę za co chwytasz pęsetą. 🙂 Pamiętaj, aby nie „traktować” sztucznych rzęst produktami do demakijażu. To im niestety zaszkodzi i nie będziesz mogła już ich użyć ponownie.

rzęsy perhaeps

przyklejanie rzęs na pasku

Czy można tę samą parę sztucznych rzęs przyklejać kilkukrotnie?
Jak dbać o sztuczne rzęsy?

Te dwa pytania najczęściej były mi zadawane po relacji, którą mogłaś zobaczyć na Instastories kilka dni temu. Jeśli chodzi o kilkukrotne przyklejanie tej samej pary rzęs to owszem, można to robić. Trzeba jednak pamiętać o prawidłowym oczyszczeniu z kleju używanych wcześniej rzęs.

Aby dokładnie wyczyścić używane wcześniej rzęski należy chwycić pasek rzęs między palce i powoli, delikatnymi ale zdecydowanymi ruchami ciągnąć za pozostałości kleju. Czynność należy powtarzać, aż pozbędziemy się wszystkich zanieczyszczeń. Należy przy tym uważać na samo włosie rzęs, gdyż ono jest bardzo delikatne. Powinno ciągnąć się tylko za klej, który pozostał na pasku, a nie za włoski!

oczyszczanie sztucznych rzęs dbanie o sztuczne rzęsy czyszczenie dbanie o sztuczne rzęsy

Sztuczne rzęsy – makijaż wieczorowy

Poniżej zamieszczam jeszcze zdjęcia w rzęsach Elektra – tutaj link do strony, gdzie obejrzysz rzęsy z każdej możliwej strony. 🙂 Te rzęski możesz użyć do makijażu wieczorowego.

elektra rzęsy perhaeps rzęsy sztuczne perhaeps

Gdzie kupić sztuczne rzęsy?

Sztuczne rzęsy Perhaeps oraz kleje czy kępki są już dostępne do kupienia w sklepie nocanka.pl oraz na wizaz24.pl. Koszt rzęs to niecałe 14 zł, za komplet 3 sztuk klejów zapłacisz również 13,99 zł, 60 sztuk kępek rzęs to taki sam koszt. Sądzę, że ta cena jest adekwatna do jakości rzęs i warto się na nie skusić.

Wpis powstał przy współpracy z Perhaeps.
Bądź na bieżąco z Perhaeps – Kreatywny Wizaż.