concept store od projektantów Pabianice

Pierwsze urodziny Concept Store w Pabianicach

Rok temu miałam przyjemność uczestniczyć w otwarciu pierwszego, największego w województwie łódzkim, sklepu typu CS. Rok bardzo szybko minął i od tamtego momentu wiele się zmieniło w tym miejscu. Dzisiaj zapraszam Cię na relację z pierwszych urodzin Concept Store od projektantów w Pabianicach. W tym roku również uwagę przechodniów przykuwał DJ, który wzbudzał zainteresowanie stylową, starannie dobraną muzyką. Dzięki czemu obok butiku nie można było przejść obojętnie!

cs od projektantów w Pabianicachelementy polki projektantconcept store obrączki serwetki concept store obrączki na serwetkiobrazy concept store od projektantów

Sztuka do kupienia w Concept Store

Od zeszłego roku CS w Pabianiach zmieniło się niesamowicie i rozszerzyło swoją działalność. Ubiegłoroczne pomieszczenie będące magazynem zmieniło się w cudowną galerię sztuki! Z wejścia do butiku nie od razu można zauważyć to przepełnione harmonią i kulturą miejsce. Jednak, gdy zagłębimy się wewnątrz butiku możemy dostrzec cudowne obrazy, ceramikę Jadwigi Dębskiej czy śliczne zestawy prezentowe. „Sztuka do kupienia” – bo tak nazywa się ten dział, to miejsce gdzie odbywa się również regularna sprzedaż oryginalnych dzieł polskich artystów, tj. Szymona Hołubowskiego czy Beaty van Wijgardeen.

obrazy concept store naczynia ceramika concept store concept store ceramika concept store ceramika naczynia

Plants by Paprocki&Brzozowski

W dzień urodzin CS została wprowadzona do sprzedaży nowa kolekcja duetu Paprocki i Brzozowski – PLANTS. Ma ona symbolizować młodość, dynamizm, spontaniczność oraz kontrast. W tej kolekcji możemy znaleźć zarówno dziewczęce bluzy w kolorze pudrowego różu, jak i czarne bluzy z charakterem. Ja będąc na pierwszych urodzinach butiku zakochałam się w jednej z bluz z nowej kolekcji i nie mogłam bez niej wyjść, a pokażę ją dokładnie w odrębnym wpisie na blogu.

czarna bluza paprocki brzozowskiconcept store dla projektantów

Asortyment Concept Store od projektantów w Pabianicach

Concept Store w Pabianicach świetnie zaopatrzone jest w tegoroczne trendy na sezon jesień – zima 2017/2018. Mnie osobiście urzekły trencze od marki Elementy oraz bombery marki Cocoon i puchowe kamizelki od M. Hasiak. Najbardziej jednak przypadła mi do gustu kolekcja w stylu basic od Elementy, według mnie jest to klasyka w nowym wydaniu. Stylistyka płaszczy tej marki jest mi szczególnie bliska, gdyż właśnie w takim kroju czuję się najlepiej. Ponadto CS w Pabianicach posiada duży wybór bawełnianych koszulek od Bynamesakke, Agi Jensen i wielu innych cenionych polskich projektantów. W butiku nie mogłoby zabraknąć falbaniastych sukienek (czyli must have sezonu!) od Trzy Igły czy LClucja. Tak szeroki wachlarz produktów na pewno pozwoli każdemu na satysfakcjonujące zakupy. Sama właścicielka – Agnieszka Młynarczyk, jak i personel sklepu posiada niesamowitą wiedzę na temat najnowszych trendów czy danej kolekcji, dzięki czemu odpowiedzą oni na każde pytanie i jestem pewna, że wyczerpią temat w stu procentach.

ootd concept store od projektantów

płaszcz elelemnty cs elementy płaszcz płaszcz elementy jasnyelementy polski projektant

Pabianicki Concept Store wniósł dużo świeżości, a na pewno dał możliwość zapoznania się z wieloma wspaniałymi, polskimi markami i poszerzył horyzonty nie tylko Pabianiczan, ale także mieszkańców pobliskich miejscowości. Zapraszam Cię jeszcze do obejrzenia ubiegłorocznej relacji z otwarcia CS – otwarcie butiku CS w Pabianicach.

Wpis powstał we współpracy barterowej z Concept Store w Pabianicach.

concept store pabianice

Concept Store w Pabianicachconcept store od projektantów sklep pabianice