lody deser restauracja Gniazdo

Spotkanie blogerek – Grodzisk Mazowiecki

Pod koniec sierpnia miałam przyjemność uczestniczyć w kolejnym spotkaniu blogerek. Tym razem odbyło się ono w Grodzisku Mazowieckim w restauracji Gniazdo. Razem z moją siostrą Wiolą z Mama-bloguje wyruszyłyśmy z samego rana z Łodzi, niestety duże korki sprawiły, że na spotkanie dotarłyśmy lekko spóźnione. Na szczęście nic nas nie ominęło, a całe spotkanie przebiegło fantastycznie.

birginsen

Restauracja Gniazdo – Grodzisk Mazowiecki

Restauracja Gniazdo zrobiła na Nas duże wrażenie wizualne. Z zewnątrz restauracja wyglądała jakby była umiejscowiona, gdzieś na uboczu pośród lasu, a nie w środku miasta! Mimo, ze budynek znajdował się w sercu Grodziska Mazowieckiego to piękny ogród i sam design restauracji sprawiły, że zupełnie nie dawało się odczuć zgiełku miasta panującego za ogrodzeniem.

grodzisk mazowiecki restauracja gniazdo

Spotkanie Kobiecych Blogerek

W pierwszej kolejności poznałyśmy się ze wszystkimi uczestniczkami, każda z Nas powiedziała coś o sobie i swoim blogu. Następnie miały miejsce warsztaty z tworzenia biżuterii, gdzie mogłyśmy zrobić samodzielnie nasze wyjątkowe bransoletki. I powiem Ci, że niesamowicie się w tym odnalazłam. Jednak, jeśli tak jak ja – masz długie paznokcie to będziesz się trudzić z nawlekaniem koralików, ale spokojnie – wprawa czyni mistrza!
Ja do bransoletki wybrałam niebieskie koraliki od Unikatova Pracownia Artystyczna, a efekty końcowe możesz podziwiać na poniższych zdjęciach.

spotkanie blogerek

warsztaty z tworzenia biżuterii tworzenie bransoletek bransoletki diy bransoletki rękodzieło

Kolejno przyszedł czas na obiad, deser i pogaduchy. Restauracja Gniazdo w Grodzisku Mazowieckim posiada wachlarz dań, deserów i napojów w menu, więc na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Koszt obiadu waha się w przedziale 25-35 zł, a deserów 10-20 zł. Posiłki są smaczne i można się nimi najeść (jednak moja porcja deseru lodowego była bardzo obfita i nie byłam jej w stanie całkowicie zjeść ;)).

deser w restauracji gniazdo grodzisk mazowiecki obiad restauracja gniazdo

Kolejnym punktem spotkania były warsztaty Klaudią z BlogoMarki, która mówiła o tym jak zbudować spójną markę bloga. Przygotowała dla Nas ciekawe materiały, więc każda przystąpiła do ćwiczeń, dzięki czemu przez chwilę mogłyśmy się poczuć znowu, jak w szkole. 😉 Następnie Patrycja z patrycjastory.pl mówiła o błędach popełnianych w social mediach.

blogo marka warsztaty z blogowania warsztaty z blogomarka

Na koniec przyszedł czas na przepyszny tort, który przygotowała dla Nas Cukiernia Laskowski, a następnie odbyło się wręczenie upominków. Dziękuję bardzo organizatorce – Oli, za możliwość uczestnictwa w tym wspaniałym spotkaniu i dziewczynom za przemiłą atmosferę!

tort spotkanie kobiecych blogerek

spotkanie blogerek upominki

Poniżej lista uczestniczek:

 1. Aleksandra (organizatorka) www.kobieca-mama.pl

 2. Magdalena www.przyjemnezpozytecznym

 3. Milena www.kosmetycznepasje.pl

 4. Ja – www.birginsen.com

 1. Felicja www.felicitabeauty.blogspot.com

 1. Marcelina www.mamikpisze.pl

 1. Sylwia www.zadbana-mama.com

 1. Wioleta www.mama-bloguje.com

 1. Izabela www.nianio.com.pl

 1. Olga /www.placesandplants.com

 1. Agata www.blogujacamamadwojki.blogspot.com

 1. Dominika www.dyed-blonde.blogspot.com

 1. Urszula www.kobietaipasja.pl

 1. Iza www.thesecretofhealing.pl

 1. Agnieszka www.pielegnacyjnarewolucja.pl

Dziękuję również sponsorom spotkania, którym zawdzięczam poniższe upominki.

fotobumFotobumnew anna cosmetics New Anna Cosmeticsmydełka laq mydełka laq LAQmiravenaMiravenapodkładki z drewna Pracownia ALEXposzewki sangotradeSangotradegrodzisk mazowieckiWydział Promocji Gminy Grodzisk Mazowiecki wydawnictwo zakamarkiWydawnictwo Zakamarkigrunt to zdrowie gra planszowaMDR Dystrybucja