świąteczne kubki z aliexpress

Świąteczne kubki z aliexpress

Sklepowe witryny już są przyozdabiane w kierunku Świąt Bożego Narodzenia – serio! Dzisiaj natknęłam się na świąteczne rzeczy w Pepco – koce w bałwanki, poduszki z Mikołajem czy kubki w renifery. Dlatego uznałam, że czas na pierwsze świąteczne posty. Dzisiaj zapraszam Cię na przegląd, pod lupę tym razem biorę świąteczne kubki z aliexpress.

Świąteczne kubki

Kto ich nie kocha? Jesienią już wieczory zaczynają się wydłużać, a to tylko sprzyja spędzeniu ich pod cieplutkim kocem z gorącym kakao czy herbatą w ulubionym kubku. A tych mam naprawdę wiele i powinnam dostać bana na ich kupowanie… Niestety, jak już zobaczę jakiś ładny kubek to niestety nie umiem go „odzobaczyć” i zazwyczaj kończy on u mnie w koszyku. Postanowiłam więc zarazić Cię choć trochę moją manią i kubko-holizmem. 😉 Poniżej zobaczysz zestawienie kilkunastu naprawdę pięknych kubeczków, które nadają się na świąteczny okres.

Świąteczne kubki z aliexpress

Pierwsze zestawienie zawiera 8 kubków świątecznych, większość jest naprawdę w przyzwoitych cenach. A jeśli chodzi o przesyłkę to nie martw się, że kubki mogą przyjść potłuczone czy uszkodzone (paczka w końcu leci setki kilometrów, a nawet z Polski rzeczy przychodzą czasem niestety z jakąś wadą…). Sprzedawcy zazwyczaj porządnie zabezpieczają produkty, a poza tym pamiętaj zawsze o nagraniu otwierania paczki – wtedy masz dowód i bez problemu możesz utworzyć spór, a sklep odda Ci pieniądze. 🙂

Świąteczne kubki z aliexpress

 1. kubki Bałwanki
 2. kubek choinka
 3. garnuszek z napisem Merry Christmas i bombkami
 4. świąteczne kubeczki
 5. kubki z reniferami
 6. elegancki kubek (niekoniecznie świąteczny, ale strasznie mi się spodobał)
 7. kubek Mr&Mrs
 8. renifery z przykrywkami

Kolejne zestawienie to aż 7 różnych kubków (pamiętaj, że po kliknięciu w link, zazwyczaj jest tam jeszcze większy wybór modeli i kolorów, na grafice zamieściłam tylko podstawowe wzory).

Świąteczne kubki z aliexpress

 1. świąteczne kubki z przykrywkami
 2. ładne świąteczne kubki
 3. kubek Mikołaj
 4. kubek renifer
 5. kubki z Mikołajem
 6. kubek z reniferami
 7. świąteczne kubki

I ostatnie już – trzecie, najbardziej obszerne zestawienie kubków świątecznych.

Świąteczne kubki z aliexpress

 1. kubeczek z kokardką
 2. świąteczny kubek Mrs&Mr
 3. kubek świąteczny
 4. kubek – jelonki
 5. świąteczny kubek z podstawką
 6. kubek bałwanek
 7. świąteczne kubki z niespodzianką
 8. świąteczne kubki z przykrywką
 9. świąteczny kubek – Mikołaj
 10. ładne kubki (niekoniecznie świąteczne, ale mają w sobie wiele uroku!)
 11. duże kubki – Mikołaj, Rudolf

Świąteczne kubki – aliexpress

Mam nadzieję, że znalazłaś coś dla siebie i choć trochę złapałaś bakcyla na świąteczne kubki. Mamy dopiero październik, ale na świąteczne zakupy z aliexpress to czas najwyższy – w końcu na przesyłkę trochę się czeka. 😉

Więcej wpisów związanych z aliexpress znajdziesz w linkach poniżej: